Jis išsitraukė telefoną ir juos nufilmavo. „Vienkartiniai“ (Video) ()
Fone girdimas jo niekinantis komentaras.
© Gerashchenko_en (Stop kadras) | https://x.com/Gerashchenko_en/status/2010340190498550162?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E2010340190498550162%7Ctwgr%5Edd55594b6cc27d8dcfdd1faaf2728
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Rusijos kareiviai, kovojantys kare prieš Ukrainą, nepagarbą demonstruoja ne tik priešui, bet ir sąjungininkams. Vienas rusas išsitraukė telefoną, kad nufilmuotų šokančius samdinius. Vyras juos pavadino „vienkartiniais“.
Rusijos pusėje kovoja samdiniai iš Kremliui draugiškų valstybių (pvz., Šiaurės Korėjos), taip pat afrikiečiai, kurie į frontą atvyko dėl pinigų. Rusai kiekviename žingsnyje rodo, kad vertina juos tik kaip patrankų mėsą. Tinklalapiuose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matomi šokantys samdiniai iš Afrikos šalių. Vyrai dainuoja pagal džiugią melodiją.
Visą įvykį filmuoja rusų karys. Fone girdimas jo niekinantis komentaras.
|
„Žiūrėkite, kiek ten yra vienkartinių. Net dainuoja. Kaip džiugu“, – šaižiai juokdamasis pasakė rusas.
Rusas pabrėžė, kad jam tai „jokia problema“. Jis mano, kad „netrukus jie uždainuos kitaip“.
„Kai tik bus išsiųsti į ataką, uždainuos kitaip, pagal visiškai kitą melodiją“, – grėsmingai pareiškė užsienio samdinius filmavęs karys.
Remiantis „Unified Medical Information and Analytical System“ (UMIS) duomenimis, skaičiuojama, kad Rusijos pusėje šiuo metu kovoja apie 1500 samdinių iš daugiau nei 48 šalių.
А Russian soldier films foreign mercenaries singing and says:
— Anton Gerashchenko (@Gerashchenko_en) January 11, 2026
"Oh, look how many disposables there are. They’re even singing. So cheerful. No problem - once they’re sent to the assault, they’ll sing a different tune." https://t.co/vjKFfqy1ym pic.twitter.com/asBqjB0535
