„Mes tik imitavome supervalstybę.“ Rusijoje panika – Putinas liko visiškai vienas  ()

Net karą palaikantys Z tinklaraštininkai Rusijoje kalba apie „eros pabaigą“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Blogio ašis“ lūžta. Kremlius praktiškai prarado visus savo sąjungininkus.

Per 20 metų Vladimiro Putino sukurtas sąjungininkų autoritarinių režimų tinklas pradeda irti. JAV prezidento Donaldo Trumpo spaudimas didėja.

Po Basharo al Assado režimo žlugimo Rusija prarado įtaką Sirijoje, neapsaugojo Venesuelos ir Nicoláso Maduro, kurį sulaikė Jungtinės Valstijos, ir nereagavo į JAV įvykdytą tanklaivio, plaukiojančio su Rusijos vėliava, konfiskavimą.

Dabar grėsmę kelia ir Iranas – pagrindinis Maskvos partneris ir „Shahed“ dronų tiekėjas. Masinių protestų šalyje fone Trumpas atvirai užsimena, kad JAV galėtų įsikišti ir apsaugoti demonstrantus.

[EU+Kuponai] Lietuvoje taip pigiai nerasite! Mega šlifuoklių rinkiniai + kabelių nužievinimo mašinos. Paskutiniai vienetai
9726

Fantastiškai geros kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

12 mėn. garantija

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Net karą palaikantys Z tinklaraštininkai Rusijoje kalba apie „eros pabaigą“. Anot jų, valdžia per ilgai imitavo supervalstybės statusą, užuot jį iš tikrųjų stiprinusi.

Kremliuje JAV veiksmai vertinami kaip bandymas įsprausti Rusiją į kampą. Atsakydama į tai, Maskva tęs karą Ukrainoje, ignoruodama taikos iniciatyvas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(17)
(0)
(17)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: