Rusija skubiai iš Sibiro traukia S-400. Krymo bastionas griūva ()
„Neužgesins ir iki karo pabaigos“.
© Ekrano nuotrauka|https://www.youtube.com/watch?v=PjeGnRsiNAU
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Ukrainos gynybos pajėgos toliau sistemiškai ardo pirmąją rusų priešlėktuvinės gynybos liniją Krymo vakaruose, taip sudarydamos koridorius dronų ir raketų proveržiui į rytinę Juodosios jūros dalį, Kaukazą ir Kaspijos regioną.
Apie tai YouTube kanale „Apostrophe TV“ pareiškė globalistikos centro „Strategija XXI“ saugumo programų vadovas Pavlo Lakičukas.
Pasak jo, Ukrainos dronų ir raketų aktyvumas Krymo vakaruose ir šiaurėje – Jevpatorijos, Sakų, Belbeko, Tarchankuto ir Fiolento rajonuose – rodo, kad formuojamas dar vienas koridorius smogiamųjų priemonių proveržiui rytinės Juodosios jūros kryptimi ir toliau – į Kaspijos regioną.
|
„Tai jau ne pirmieji smūgiai Rusijos naftos ir dujų gavybos infrastruktūrai Kaspijos jūroje. Manau, kad galų gale Rusijos naftos ir dujų gavybai šiaurinėje Kaspijos dalyje nutiks tas pats, kas ir okupuotame Kryme – po mūsų raketų smūgių jie dega jau trečius metus ir niekas jų negali užgesinti. Manau, kad neužgesins ir iki karo pabaigos“, – sakė jis.
Ekspertas įsitikinęs, kad dabartinės atakos prieš Rusijos naftos ir dujų gavybos infrastruktūrą gali tapti veiksmingiausiomis sankcijomis prieš Rusijos energetikos bendroves, ypač „Lukoil“.
„Rusams teks atsisakyti Kaspijos dujų. Tai bus pačios geriausios ir veiksmingiausios sankcijos prieš „Lukoil“, kokios kada nors galėjo būti pritaikytos. Niekas negali taip efektyviai taikyti sankcijų kaip Ukrainos specialiųjų operacijų pajėgos“, – teigė jis.
Pasak jo, Rusija jau išnaudojo sovietinį palikimą ir yra priversta permesti S-300 ir S-400 kompleksus iš Tolimųjų Rytų ir Sibiro, faktiškai palikdama savo sienas atviras.
„Iš esmės Putinas ir jo generolai mano, kad niekas iš tikrųjų nesiruošia pulti Rusijos. Jie tiesiog atveria Rusiją – tegu ateina tie kinai, šiaip ar taip jie vis tiek ateis. Viską, ką tik įmanoma, jie tempia pas mus. Bando suformuoti ešelonuotą priešlėktuvinę gynybą, bet, kaip matome iš sėkmingų giluminių ir vidutinio nuotolio smūgių, tai taip pat neapsaugo“, – sakė jis.
