Elitiniai daliniai traukiasi iš fronto. Putinas priverstas gelbėti Krymą: situacija galutinai slysta iš rankų  ()

Ši grupė dabar turi sustiprinti okupuoto Krymo priešlėktuvinę gynybą nuo Ukrainos bepiločių orlaivių.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1288502056638908&set=pb.100064373782003.-2207520000&type=3

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos žiniasklaida praneša, kad Rusijos armija iš dalies traukiasi iš fronto linijos. Kalbama apie elitinius oro desanto dalinius. Ši grupė dabar turi sustiprinti okupuoto Krymo priešlėktuvinę gynybą nuo Ukrainos bepiločių orlaivių.

Informaciją apie Rusijos pajėgų pergrupavimą pateikė naujienų agentūra „Ukrinform“, remdamasi partizaninio judėjimo „Ateš“ pranešimais „Telegram“ kanale, gautais iš 18-ojo priešlėktuvinių raketų pulko karių.

Iš Ukrainos žiniasklaidos gautos informacijos matyti, kad į Krymo pusiasalį atvyko du elitiniai Rusijos daliniai, kurie dar visai neseniai veikė karo fronte. Tai „Irlandetsi“ iš brigados „Espanyola“ ir „Ogdna 8“ iš Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų 106-osios oro desanto divizijos.

Koks yra šių dalinių išsiuntimo į Rusijos okupuotą Krymą tikslas?

[EU+Kuponai] Super rinkiniai! Sulankstomos saulės panelės + dyzeliniai oro šildytuvui. Būtina kiekvienam
8961

Žemiausios kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Puikių galimybių rinkiniai

Labai ribotas kiekis

12 mėn. garantija

Išsamiau

Pasak „Ukrinform“ žurnalistų, rusų kariai privalo ginti pusiasalį nuo Ukrainos bepiločių orlaivių.

Be to, kad Rusijos daliniai atliks „ugnies vienetų“ ir antidroninės gynybos vaidmenį, kariai taip pat turės perduoti savo patirtį kitoms grupėms, kurios jau ilgą laiką nesėkmingai bando susitvarkyti su Ukrainos dronų naikinimu.

 

„Nervingi rusų veiksmai yra itin sėkmingo pastarųjų metų darbo, nukreipto prieš okupanto karines bazes, rezultatas“, – „Telegram“ tinkle pastebėjo judėjimo „Ateš“ atstovai.

Savo ruožtu „Ukrinform“ nurodo, kad „situacija Kryme slysta okupantams iš rankų, o nuostoliai auga, todėl prireikė reakcijos“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(34)
(0)
(34)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: