Jie ir vėl šliaužė per savo „mėgstamą“ vamzdį. Išlindus laukė siurprizas (Video)  ()

Bepiločių orlaivių pajėgos ir artilerija savo darbą atliko tiksliai ir šaltakraujiškai.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2026-02-12 Jie ir vėl šliaužė per savo „mėgstamą“ vamzdį. Išlindus laukė siurprizas (Video)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Okupantai dar kartą bandė prasibrauti į Sumų srities teritoriją per vamzdį ties Jablunivkos gyvenviete.

Apie tai savo „Facebook“ puslapyje pranešė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų Desantinių-šturmo pajėgų (DŠP) 8-asis korpusas.

„Ruošėsi, rinkosi – ant slenksčio apsiš... Taip atrodo eilinio 22 okupantų bandymo pralįsti į Sumų srities teritoriją per jų „mėgstamą“ vamzdį eiga ir finalas. Rezultatas? Atgal vos sugebėjo paršliaužti tik vienas“, – rašoma įraše.

[EU+Kuponai] Lietuvoje taip pigiai nerasite! Mega šlifuoklių rinkiniai + kabelių nužievinimo mašinos. Paskutiniai vienetai
13175

Fantastiškai geros kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

12 mėn. garantija

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų DŠP 71-osios atskirosios aeromobiliosios brigados desantininkai gavo žvalgybos duomenis ir „kaminkrėčių“ laukė pilnai pasiruošę. Bepiločių orlaivių pajėgos ir artilerija savo darbą atliko tiksliai ir šaltakraujiškai.

„Ir dar kartą įtikino okupantus, kad jų vadovybė nelaiko pavaldinių žmonėmis, be jokios sąžinės graužaties mesdama juos į pražūtį“, – pabrėžė DŠP 8-asis korpusas.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(46)
(3)
(43)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Naujienos iš interneto

Komentarai ()

Susijusios žymos: