Tai, ką išgirs Miuncheno konferencijos dalyviai, privers krūptelti: „Liko tik mėnesiai“  (1)

Šios tezės grindžiamos žvalgybos vertinimais.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ataskaitos, kuri bus pristatyta Miuncheno saugumo konferencijoje, autoriai mano, kad Lenkija ir Baltijos šalys yra labiausiai pažeidžiamos Rusijos veiksmų. Putino armija galėtų atkurti savo pajėgumus kariauti su kaimyne net per pusmetį nuo ugnies nutraukimo.

Portale „Kyiv Post“ cituojama ataskaita, kuri bus pristatyta Miuncheno saugumo konferencijoje. Autorių teigimu, laiko NATO rytiniam flangui stiprinti gali būti gerokai mažiau, nei buvo manyta. Ataskaitoje teigiama, kad Vidurio ir Rytų Europa, įskaitant Lenkiją bei Baltijos šalis, išlieka labiausiai Rusijos veiksmų veikiama teritorija. Šios tezės grindžiamos žvalgybos vertinimais.

Super pasirinkimas elitiniams geimeriams? Štai kaip 27 coliai sėkmingai sutalpina OLED technologiją, 4K raišką ir 240 Hz greitį (AOC AGON AG276UZD monitoriaus APŽVALGA)
9465 2

Žaidimų rinkoje sėkmingai karaliauja mažesnės įstrižainės monitoriai - čia 27 coliai vis dar laikomi "aukso viduriu", padedančiu pasiekti geriausius rezultatus. O ką gi šiuo požiūriu mums siūlo naujas kompanijos AOC "žaisliukas" - profesionalios serijos geimeriams skirtas monitorius AGON AG276UZD?

Išsamiau

„Rusija galėtų atkurti savo pajėgas regioniniam karui Baltijos jūros regione per dvejus metus nuo galimo ugnies nutraukimo Ukrainoje, o vietiniam karui su viena kaimyne – per šešis mėnesius“, – praneša Ukrainos portalas.

Autoriai iš Vokietijos įsitikinę, kad vyriausybės privalo paspartinti pajėgų kūrimą, didinti amunicijos atsargas ir stiprinti paramą, įskaitant logistiką bei infrastruktūrą, taip pat sąjungininkų mobilumą.

 

Tuo pat metu Lenkija Europoje yra išskiriama. Teigiama, kad ji efektyviai skatina gynybos pramonės reformas ir formuoja ES politiką Ukrainos atžvilgiu. Lenkija, bendradarbiaudama su Prancūzija, Vokietija, Didžiąja Britanija ir kitomis šalimis, turi atlikti pagrindinį vaidmenį konsoliduojant gynybos pramonę. Autoriai pastebi, kad šiuo metu Europa yra susiskaldžiusi. Lenkija, Baltijos ir Skandinavijos šalys priklauso grupei, kuri ginklavimuisi išleidžia daugiausia. Priešingame poliuje atsidūrusi Šiaurės vakarų Europa.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(11)
(3)
(8)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)