Tai vyksta! Rusai traukiasi. Ukrainiečiai patvirtina – pradėtas kontrpuolimas  ()

Ukrainos ginkluotosios pajėgos patvirtino kontrpuolamąją operaciją Oleksandrivkos kryptimi.


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© ZSU (atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1268665565446519&set=pb.100069092624537.-2207520000&type=3

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Nors tikimasi, kad rusai pasipriešins, jie priversti atsitraukti – ukrainiečiams pavyko atkovoti iš priešo 300 kvadratinių kilometrų teritorijos. Ukrainiečiai savo naujausiame pareiškime atskleidžia detales, nurodydami savo tikslą.

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų oro desanto būriai socialiniuose tinkluose paskelbė apie pradedamą kontrpuolimą. Pranešime teigiama, kad operacija vykdoma Oleksandrivkos kryptimi.

„Pagrindiniai grupės dalinių uždaviniai – sužlugdyti priešo planus tęsti puolimą Dniepropetrovsko ir Zaporižos srityse, nugalėti priešo grupuotę ir išstumti ją už Dniepropetrovsko srities administracinių ribų“, – rašoma pranešime.

[EU+Kuponai] Super rinkiniai! Sulankstomos saulės panelės + dyzeliniai oro šildytuvui. Būtina kiekvienam
12361

Žemiausios kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Puikių galimybių rinkiniai

Labai ribotas kiekis

12 mėn. garantija

Išsamiau

Kaip nurodyta pranešime, priešas vykdo aktyvias puolimo operacijas, tačiau Oro puolimo pajėgų grupės daliniams pavyko atremti visas atakas ir kol kas tęsti puolimą.

„Apskritai situaciją galima apibūdinti kaip labai dinamišką“, – teigė Ukrainos kariuomenė, pridurdama, kad  priešas „tvirtai laikosi kiekvieno okupuotos teritorijos metro“.

Rusai turi panaudoti visus išteklius – tiek techninius, tiek žmogiškuosius – pasipriešinimui. Tačiau Ukrainos kariai, anot pareiškimo, turi atlikti visas numatytas užduotis palaipsniui.

 

Ukrainos ginkluotosios pajėgos paskelbė, kad iki šiol joms pavyko iš priešo atkovoti 300 kvadratinių kilometrų žemės, apimančios aštuonių gyvenviečių teritoriją.

„Aktyvi operacijos fazė vis dar tęsiasi, dar per anksti kalbėti apie galutinius rezultatus“, – rašoma pranešime.

„DeepState“ šeštadienį pranešė apie Ukrainos sėkmę Dniepropetrovsko srityje. Analitikai teigia, kad nors regiono gynėjams pavyko atremti priešą, šis vis dar žengia į priekį Donecko srityje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(13)
(3)
(10)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: