Esminis klausimas: ar NATO ir Lietuva prisijungs prie operacijos Irane  (6)

M. Rutte žinutė pasauliui.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2026-03-03 Esminis klausimas: ar NATO ir Lietuva prisijungs prie operacijos Irane  (6)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Šiaurės Atlanto aljansas (ir Lietuva), neplanuoja prisijungti prie JAV ir Izraelio operacijos prieš Iraną.

Pasak naujienų, šį pareiškimą padarė NATO generalinis sekretorius Markas Rutte.

„Ne, tai akivaizdžiai amerikiečių ir izraeliečių vadovaujama kampanija“, – sakė jis.

Neįtikėtinai gera vaizdo kokybė: Ar konkurentai galės pasiūlyti ką nors geresnio? („Philips EVNIA 32M2N8900“ 4K UHD OLED žaidimų monitoriaus APŽVALGA)
12767

Trumpai tariant, nėra ką pridurti prie to, ką savo reklaminėje medžiagoje sako „EVNIA 32M2N8900“ 4K UHD OLED -žaidimų monitoriaus gamintojas. Šis daiktas yra neįtikėtinai geras. Daugiau apie jį skaitykite šioje apžvalgoje.

Išsamiau

Pasak M. Rutte, NATO sąjungininkai ir partneriai regione patiria beatodairiškas Irano atakas. Europa visiškai remia JAV veiksmus prieš Iraną, kurie kelia grėsmę visiems.

„Europa išties sustiprino savo poziciją po šį savaitgalį Irane vykdytų operacijų“, – pažymėjo jis.

Paklaustas, ar JK ministro pirmininko Keiro Starmerio sprendimas leisti JAV naudoti JK bazes gynybiniams smūgiams prieš Iraną buvo per vėlyvas, M. Rutte atsakė, kad, kiek jam žinoma, prieš suteikiant leidimą reikia išspręsti teisinius klausimus.

 

Jis taip pat sakė, kad Vašingtonas ir NATO glaudžiai koordinuoja savo veiksmus. Tačiau M. Rutte atsisakė atsakyti į klausimą, ar jis iš anksto žinojo apie JAV ir Izraelio planus vykdyti operaciją Irane.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(6)
(1)
(5)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Naujienos iš interneto

Komentarai (6)