„Plieno audra“ virš jų galvų: kodėl viena galingiausių Europos armijų ką tik virto „gyvuoju taikiniu“? (Foto)  ()

Sudavė raketų smūgius Bundesvero bazei.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Artimuosiuose Rytuose vykstant didėjančiai eskalacijai, Irano ginkluotosios pajėgos sudavė seriją raketų smūgių kariniams objektams Jordanijoje, kur dislokuoti Vokietijos Bundesvero padaliniai.

Apie tai praneša „Der Spiegel“.

Ataka buvo nukreipta į lauko stovyklą daugianacionalinėje aviacijos bazėje „Al-Azrak“. Teheranas šią bazę įvardijo kaip vieną iš taikinių dėl joje dislokuotų Vakarų koalicijos pajėgų.

Remiantis oficialiais Vokietijos ginkluotųjų pajėgų Operacinės vadovybės duomenimis, apšaudymo metu buvo aktyvuotos oro gynybos sistemos, o personalas iš anksto pasitraukė į slėptuves. Dėl šių veiksmų Vokietijos karių gretose nukentėjusiųjų pavyko išvengti.

MOVA kelia kartelę: Robotas dulkių siurblys su AI, dar daugiau puikių valymo funkcijų, ir net dezinfekuoja save su UV šviesa! („MOVA V50 Ultra“ APŽVALGA)
4779

Su MOVA ir jos gaminamais robotizuotais dulkių siurbliais susiduriame jau antrą kartą. Ir kuo toliau, tuo įspūdžiai geresni! Štai kokiais ypatingais sugebėjimais pasižymi „MOVA V50 Ultra“ dulkių siurblys-robotas.

Išsamiau

 

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(4)
(1)
(3)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: