Štai ir prasidėjo. Rusai ruošėsi ruošėsi ir prisiruošė  ()

Prasideda puolimas.



© State Emergency Service of Ukraine (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Attack_on_Kharkiv,_7_March_2026#/media/File:Destructions_in_Kharkiv_after_Russian_attack,_2026-03-07_(50).j

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Per visą žiemą Ukraina kartojo, kad rusai tikriausiai kaupia atsargas ir ruošiasi didesniam puolimui. Rusai tai iš dalies neigė, teigdami, kad karą tęs tokiu tempu, bet amžinai. Tačiau dabar, panašu, rusai prisišuošė pajudėti.

Pirmasis didelis šių metų rusų šturmas įvyko prie Limano Donecko srityje. Rusai paleido rimtą puolimo operaciją. 2 tankai, 5 šarvuoti pėstininkų transporteriai, 7 pėstininkų kovos mašinos, daugiau nei 40 lengvų mašinų, bagių ir keturračių – tiek rusų turto Ukrainos gynėjai sunaikino atremdami šį rusų puolimą. Neutralizuota šimtai rusų karių.

Startuoja pavasario „Mega Sale“ išpardavimas! „Geekbuying“ paruošė tikrą fiestą
1557 1

Elektronikos ir technologijų prekybos platforma Geekbuying paskelbė pavasario išpardavimo kampaniją „Mega Sale“, kuri vyks beveik visą kovo mėnesį. Renginys suskirstytas į du etapus, per kuriuos pirkėjams siūlomos nuolaidos technologijų produktams, papildomi kuponai bei įvairūs prizų žaidimai.

Išsamiau

Aišku, rusai bandys iš naujo. Jie labiau nori okupuoti visą Donecko sritį ir tada skelbti bent jau dalinę pergalę. Tačiau jiems tragiškai nesiseka.

 

Būtent dėl to rusai reikalauja, kad ukrainiečiai Donecko sritį jiems atiduotų be kovos – jie supranta, kad geriausių Ukrainos gynybinių linijų užėmimas jiems kainuos per daug.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(4)
(0)
(4)

Komentarai ()

Susijusios žymos: