Jie kovojo už Rusiją ir žuvo. Šalis tai pirmą kartą atvirai pripažino  ()

Rusijos žvalgyba patvirtino 16 Kamerūno piliečių, kovojusių Rusijos pusėje kare prieš Ukrainą, žūtį, pranešė šalies valdžia.


Kamerūno vėliava
Kamerūno vėliava
© Wikipedia (atvira licencija) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Flag_of_Cameroon.svg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai pirmas kartas, kai Kamerūnas oficialiai pakomentavo savo piliečių dalyvavimą kare. Tačiau informacijos apie jų mirties vietą, laiką ar aplinkybes nepateikta.

Pirmadienio vakarą Kamerūno valstybinės žiniasklaidos transliuotame pranešime Užsienio reikalų ministerija paragino žuvusiųjų šeimas susisiekti su ministerijos pareigūnais sostinėje Jaundėje.

„Reuters“ gautame pirmadienio diplomatiniame pranešime teigiama, kad žuvusieji apibūdinti kaip  „Kamerūno pilietybę turintys karo rangovai“, veikę „specialiosios karinės operacijos“ – taip Rusija vadina karą Ukrainoje – zonoje.

Geresnio roboto dulkių siurblio nesu bandęs: Super siurbimo galia, dėmių šalinimas, manevringumas, DI funkcijos ir visiška laisvė („MOVA Z60 Ultra Roller“ APŽVALGA)
3942

Mano nuomone, „MOVA Z60 Ultra Roller“ yra geriausias MOVA siurblys robotas. Ir, ko gero, turintis vos vieną kitą panašaus pajėgumo konkurentą rinkoje.

Išsamiau

Nenurodoma, kaip vyrai atsidūrė kovoje Rusijos pusėje. Taip pat nėra informacijos apie jų mirties vietą, laiką ar aplinkybes.

Vasarį Ukraina pranešė, kad Rusijos pusėje kovoja daugiau nei 1700 afrikiečių, nors analitikai mano, kad tikrasis skaičius gali būti didesnis. Rusijos valdžia neigia neteisėtą Afrikos piliečių verbavimą.

 

„Reuters“ gautame Kamerūno gynybos ministerijos 2025 m. kovo mėn. vidaus pranešime teigiama, kad valdžia buvo susirūpinusi dėl karių, išvykstančių dalyvauti kare Ukrainoje, ir įsakė vadams atidžiai stebėti savo dalinius.

Kamerūnas pabrėžia, kad nesiunčia savo karių į užsienį, išskyrus tarptautines ar regionines misijas, ir perspėja savo piliečius nedalyvauti užsienio ginkluotuose konfliktuose.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(6)
(0)
(6)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: