Sprogimai Kryme. Ukrainiečiai surengė reidą svarbioje bazėje. Rusai užklupti netikėtai (Video)  ()

Dronų spiečius smogė Rusijos kuro sandėliui.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© DI (Atvira licencija)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukraina vėl smogė strateginiam Rusijos taškui. Naktį iš antradienio į trečiadienį įvykdyta dronų ataka prieš Rusijos kuro sandėlį Teodosijoje, okupuotame Kryme. Tai objektas, turintis strateginę reikšmę Rusijos armijai.

Ukrainiečių ataka Kryme. Dronų spiečius smogė Rusijos kuro sandėliui

Trečiadienio rytą Ukrainos portalas „Militarnyi“ pranešė apie ukrainiečių dronų ataką prieš kuro sandėlį Teodosijoje, okupuotame Kryme. Po smūgio kilo gaisras, apie kurį pranešė vietos „Telegram“ kanalai. Tai patvirtina ir NASA FIRMS paslaugos duomenys, kurie, remiantis palydovine informacija, leidžia stebėti Žemėje vykstančius gaisrus.

Vietos žiniasklaida taip pat pranešė apie sustabdytą geležinkelio eismą šalia sandėlio, įskaitant maršrutą, vedantį link tilto per Kerčės sąsiaurį. Teodosijos naftos terminale galima saugoti 250 tūkst. kubinių metrų kuro. Kryme yra tik du tokie objektai, kitas jų yra Sevastopolyje, vakarinėje pusiasalio dalyje.

Galingas smūgis Rusijai. Ukrainiečiai atakavo strateginę bazę Kryme

 
Startuoja pavasario „Mega Sale“ išpardavimas! „Geekbuying“ paruošė tikrą fiestą
3163 1

Elektronikos ir technologijų prekybos platforma Geekbuying paskelbė pavasario išpardavimo kampaniją „Mega Sale“, kuri vyks beveik visą kovo mėnesį. Renginys suskirstytas į du etapus, per kuriuos pirkėjams siūlomos nuolaidos technologijų produktams, papildomi kuponai bei įvairūs prizų žaidimai.

Išsamiau

 

Teodosijos kuro sandėlis vaidina svarbų vaidmenį tiekiant atsargas Rusijos armijai pietiniame fronto ruože kare su Ukraina, todėl Ukrainos dronai jį atakavo jau anksčiau, pavyzdžiui, 2025 m. spalį. Tuomet dėl smūgio kilęs gaisras truko keletą dienų.

Pirmadienį Ukrainos dronai taip pat atakavo naftos terminalą Novorosijske prie Juodosios jūros, o antradienį – dar kartą uostą ir terminalą Ust Lugoje prie Baltijos jūros.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(0)
(0)
(0)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: