Buvo atvežti, išmesti ir turėjo pulti pėsčiomis. Kas čia nutiko rusams (Video)  ()

Veiksmas prie Novopavlivkos.



© Ekrano nuotrauka

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusai sunkiai prisitaiko prie besikeičiančios dronų karo realybės. Dar visai neseniai karius į šturmą veždavo šarvuočiai. Dabar tai yra praktiškai neįmanoma, todėl šturmo grupės paleidžiamos nemažu atstumu nuo gynybinių pozicijų. Bet tas saugus atstumas šarvuočiams nuolat auga, nes dronai skraido vis toliau ir greičiau.

Štai prie Novopavlivkos rusai buvo išmesti gana toli nuo ukrainiečių pozicijų ir turėjo tęsti puolimą pėsčiomis. Tačiau ukrainiečiai iš 42-osios atskirosios mechanizuotos brigados anksti pastebėjo rusus ir juos sunaikino jiems dar nepradėjus šturmo.

„White Shark SHINOBI 2“: Kompaktiškas dydis, didelis charakteris ir stebėtinai sąžininga kaina (Žaidimų klaviatūros SHINOBI 2 APŽVALGA)

Pakeičiau pilno dydžio klaviatūrą šiuo beveiki kišeniniu nindze ir mano stalas dar niekada nebuvo toks laimingas. Kokie mano įspūdžiai naudojant „White Shark SHINOBI 2“?

Išsamiau

 

Aplink matoma rusų technika, beje, žymi praeitus šturmo bandymus. Tai – rusų mirties žemė.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(5)
(0)
(5)
Naujienos iš interneto

Komentarai ()

Susijusios žymos: