Didžiulė isterija. Lavrovas jau skambina  ()

Situacija kartojasi.


S. Lavrovas
S. Lavrovas
© stop kadras | https://www.youtube.com/watch?v=TUAthYkLMYo

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos pusėje – didžiulė isterija. Lavrovas skambina Rubio ir sako: „Išveskite ambasadą iš Kyjivo“, visi trepsi kojomis ir piešia apokalipsę Ukrainos sostinei. Starobelskas tampa „antrąja Odesa“ (turint omenyje gegužės 2-osios įvykius). Dronų pilotų laidojimas pristatomas kaip kažkoks dramatiškas reginys. Kas vyksta?

2025-ųjų vasara: kol šilta, rusai nukreipia dėmesį nuo energetikos infrastruktūros puolimo ir atakuoja Kyjivą, koncentruodamiesi į karines gamyklas bei dronų gamintojus.

2026-ųjų vasara: situacija kartojasi – taikinyje vėl Kyjivas, kariniai objektai ir gamyba. Tačiau šįkart pridedama isterija, tikinant, kad šie smūgiai – baisi keršto akcija, kad Kyjivas pasmerktas ir diplomatai privalo išvykti.

Kodėl dabar kilo tokia isterija? Kam ji skirta?

[EU+Kuponai] Tobulas pirkėjų įvertinimas! Juokingos kainos išmanus belaidis dulkių siurblys kasdieniam naudojimui (Video, „SmartAI V6“)
2896 1

Nuostabiai geros kainos

Specialūs kuponai

Galioja iki 2026-05-07 imtinai!

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

2 metų garantija

Aukščiausia kokybė

Puikūs pirkėjų atsiliepimai

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Tikėtina, kad paprastiems ir „nelabai paprastiems“ rusams. Ne veltui viskas vyksta palydint botų antplūdžiu socialiniuose tinkluose: jie pasakoja, ką iš tikrųjų gali Putinas, kad veltui buvo šaipomasi iš „Kyjivo per tris dienas“ ir kad jis visgi gali... Tai panašu į impotento vyro elgesį, kuris muša savo žmoną, nes pats jau nebegali jos patenkinti.

Per pastarąsias savaites pasirodė milijonai straipsnių apie nuotaikas Rusijoje. Visi autoritetingi Vakarų leidiniai rašė, kad Putinas jaučiasi silpnas, aplinka nusivylusi, o visuomenė sutrikusi. Į šį silpnumą Putinas privalo atsakyti, nes Rusijoje diktatorius negali būti silpnas – tai mirtinai pavojinga.

 

Ar jis gali atsakyti fronto linijoje? Ne, ten Rusijos armija degraduoja. Ar gali apversti stalą ir pulti NATO šalį? Tai rizikinga. Be to, nėra protinga atidaryti antrąjį frontą, kai pirmajame sekasi prastai. Pulti iš Baltarusijos? Tai abejotina užduotis – veržtis tomis pačiomis jėgomis per užminuotus miškus. Naujų karių jis neturi, o baltarusiai – tie kariai. kurie tikrai netrokšta mirti už seną „perduną“ iš Kremliaus dėl jo impotencijos. Be to, ir Lukašenka priešinasi.

Tai kas lieka? Jėgos demonstravimas per isteriją. Tie patys apšaudymai, bet su didesniu akcentu į juos. Sustiprinti ne tiek raketomis, kiek žodžiais. Jie turi įtikinti visus aplink Kremlių, kad Putinas yra stiprus kaip niekada. Ir kad ne laikas žiūrėti „Gulbių ežerą“.

 

Ar tai gali būti atsakas į mūsų spaudimą paradų metu? Rusai yra ligoti, todėl tai gali būti vienas iš atsakymų. Tik skirtumas tas, kad Ukrainos galimybės gerokai išaugo, o Rusijos liko tokios pat, kokios buvo.

O mes? Mums tai nieko naujo. Tai jau buvo. Tai neturi paveikti ukrainiečių pasipriešinimo ir nepakeis mūsų nuomonės nei apie Putiną, nei apie rusus.

Straipsnio autorius: Serhijus Fursa – ukrainiečių investicijų bankininkas, „Dragon Capital“ įmonės skolos vertybinių popierių pardavimų skyriaus specialistas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(3)
(0)
(3)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Naujienos iš interneto

Komentarai ()

Susijusios žymos: