Valdžia atima paskutinį džiaugsmą! Tauta gali neišlaikyti (Video) ()
Tai gali išprovokuoti masinį gyventojų nepasitenkinimą.
© @Di (atvira licencija)
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Karybos ekspertas Olegas Ždanovas teigia, kad degtinės kainų kilimas Rusijoje gali išprovokuoti masinį gyventojų nepasitenkinimą.
Anot O. Ždanovo, nors Rusijos visuomenė gali toleruoti ekonomikos žlugimą ir kuro krizę, alkoholio kainų padidėjimas gali tapti masinių neramumų Rusijos Federacijoje priežastimi. Eksperto manymu, jei 1917 m. revoliucija pasikartotų, tai greičiausiai įvyktų ne dėl maisto, o dėl degtinės trūkumo ar neįperkamumo.
Savo „YouTube“ kanale Ukrainos ginkluotųjų pajėgų atsargos pulkininkas komentavo situaciją Rusijoje:
|
„Dar viena naujiena iš Maskolijos. Ištiko „problema“, kurios jie nesitikėjo – Rusijos Federacijoje išaugo degtinės kaina. Nuo metų pradžios iki gegužės 18 d. vidutinė mažmeninė degtinės kaina šoktelėjo 12,2 proc. Apie tai pranešė asociacijos „Rusprodsojuz“ vykdomasis direktorius, nurodęs, kad pagrindinė kainų kilimo priežastis – padidinti akcizo mokesčiai alkoholiniams gėrimams.“
Tuo pat metu Ždanovas pabrėžė: „Aš tai įvardyčiau vienu žodžiu – karas prieš Ukrainą. Valstybei reikia rinkti mokesčius, trūksta lėšų karui. Dabar Rusijos Federacijoje bus geriama mažiau, tačiau Putinas ir toliau finansuos karą prieš mūsų šalį. Tokia liūdna aritmetika, nors, pasikartosiu, alkoholinių gėrimų kainų didinimas Rusijoje gali privesti prie 1917-ųjų revoliucijos scenarijaus.“
