„Buvo kažkokia isterija...“ Rusas norėjo pasigirti, bet viskas baigėsi kaip įprastai (Video) ()
Krasnodaro krašte nevykėlis rusas norėjo pasipuikuoti, kad jų degalinėse yra degalų ir nėra eilių. Bet išėjo ne visai taip, kaip jis planavo.
© Ekrano nuotrauka
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
„Žiūrėkit, aš „Gazpromneft“ degalinėje Krasnodaro krašte. Visiškai nieko nėra“, rusas bandė paneigti tvyrančią paniką dėl degalų trūkumo. Ir iš tikrųjų, aplink jį nematyti jokių automobilių ar žmonių su kanistrais. „Praeitą savaitę buvo isterija apie ribojimus, talonus, kitas nesąmones. Buvo čia eilės po 40-60 žmonių. Dabar – nieko“, sunkiai mintis dėstė keistai atrodantis vyras. Tada jis nustebo, kad kainos didelės, bet numojo ranka – svarbu, kad degalų yra.
|
O gal nėra? Statistinio intelekto rusas degalų atvažiavo į uždarytą degalinę ir nustebo, kad žmonių joje nėra.
A Russian in Krasnodar Krai wanted to show off that their gas stations still have fuel and no queues - but it didn't quite go as planned. pic.twitter.com/GjNiaTvHny
— WarTranslated (@wartranslated) June 25, 2026
Moteriška skrybėlaite pasipuošęs rusų vyras manė, kad padėtis gerėja – praeitą savaitę buvo eilės, o dabar jų nebėra. Ir iš tikrųjų, buvo eilės, o dabar – jokių eilių. Nes nebėra dėl ko eilėje stovėti. Nėra degalų, nėra ir eilių.
Beje, atkreipkite dėmesį, kad net pastebėjęs, kad degalinė uždaryta jis tikrino, ar yra kitokio benzino.