Mūšis dėl Azovo koridoriaus! Krymo likimas pakibo ant plauko (Video)  ()

Artimiausiomis dienomis dronų ir tanklaivių dvikova Azovo jūroje greičiausiai tęsis.



© DI (Atvira licencija)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos generalinis štabas pranešė apie Ukrainos dronų smūgį dar 12-ai Rusijos tanklaivių Azovo jūroje, plukdžiusių degalus į Krymą, o taip pat – sausakrūviui laivui bei vilkikui.

Tai jau trečia tokio masto ataka per pastarąsias tris dienas, kuria siekiama perkirsti jūrinį koridorių, per kurį rusai bando tiekti degalus atkirstam Krymui.

Savo ruožtu Rostovo gubernatorius Jurijus Sliusaris pranešė apie naktį Taganrogo įlankoje užsiliepsnojusius du tanklaivius. Abu patyrė „rimtų mechaninių pažeidimų“, abiejų laivų įgulos buvo evakuotos. Vienas tanklaivis esą jau užgesintas, o antrasis ryte vis dar degė.

[EU+Kuponas] Ledai, jogurtai ir kiti desertai vos per valandą! Nuostabi mašina kiekvienam. Ribotas kiekis („VEVOR SU-I84“)
2778 2

Rekordiškai žema kaina

Specialus kuponas

Iš Europos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

30-ies d. pinigų grąžinimo garantija

12-os mėn. garantija

Išsamiau

Ekspertų vertinimu, nors daugybė Rusijos tanklaivių jau buvo apgadinti ir išvesti iš rikiuotės, dalis jų vis dar pasiekia Krymą. Todėl artimiausiomis dienomis dronų ir tanklaivių dvikova Azovo jūroje greičiausiai tęsis.

 

Be to, Ukrainos bepiločiai orlaiviai atakavo naftos terminalą „Jug Rusi“ Bataiske, Rostovo srityje, sukeldami ten gaisrą. Kanalas „Supernova+“ taip pat pranešė apie dronų ataką prieš Rusijos amunicijos sandėlį Sorokine, okupuotoje Luhansko srityje. Vaizdo įraše matomas gaisras ir antriniai sprogimai.

 

Tuo pat metu Volodymyras Zelenskis pranešė apie smūgius naftos bazėms giliame Rusijos užnugaryje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(2)
(0)
(2)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Naujienos iš interneto

Komentarai ()

Susijusios žymos: