Saugus gyvenimas Rusijoje: šalis ruošiasi benzininiam badui – ar Solovjovas pats lips į apkasus? ()
Solovjovas pareiškė.
© DI@atvira licencija
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Nėra benzino? Eikite tarnauti pagal kontraktą: propagandistas Solovjovas rado „privalumą“
Pagrindinis Kremliaus propagandistas Vladimiras Solovjovas pareiškė įžvelgiantis privalumų situacijoje, jei dėl Ukrainos smūgių Rusijoje visiškai pritrūktų benzino. Tiesa, apie pačią Ukrainą jis beveik neužsiminė – dėl susidariusios padėties kaltino Europos valstybes.
Solovjovas teigė, kad visa tai esą daro „bepročiai europiečiai“, kurie, anot jo, mano, jog taip gali palaužti Rusiją. Jis taip pat priminė praėjusio amžiaus dešimtąjį dešimtmetį ir pareiškė, kad tuomet šalis išgyveno dar sunkesnius laikus, tačiau rusai esą atsilaikė.
|
Per propagandinę laidą televizijos kanale „Rossija 1“ Solovjovas pareiškė:
„Jie gali padaryti taip, kad mes apskritai nebeturėsime benzino. Tai baigsis tik tuo, kad žmonių, pasirašančių kontraktą su „Raudonąja armija“, padaugės kelis kartus.“
„Raudonąja armija“ propagandistas pavadino dabartinę Rusijos kariuomenę, nors toks pavadinimas oficialiai nebevartojamas nuo Sovietų Sąjungos laikų.
Vis dėlto Solovjovas nepaaiškino, kaip kariuomenė galėtų tęsti karo veiksmus, jei šalyje iš tiesų nebeliktų degalų.
Ne mažiau iškalbinga buvo ir laidos svečių reakcija. Klausydamiesi šių pareiškimų jie atrodė akivaizdžiai sutrikę ir ypatingo entuziazmo nerodė.
Tokie pompastiški Solovjovo pareiškimai kontrastuoja su jo neseniai nuskambėjusiais emocingais pasisakymais. Tuomet propagandistas, nuolat grasinantis NATO, piktinosi, kad Rusija esą viena priversta kovoti su „satanizmu“ ir „velniška struktūra“.
Dar visai neseniai Solovjovas viešai skundėsi, kad degalinėse trūksta benzino, o perpardavinėtojai jo vis dar turi.
