Naujausios naujienos iš Krymo  ()

Naujausiame įraše jis praneša.


asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© stop kadras| https://www.youtube.com/watch?v=UIuazHpWu7Q

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Jarl Finland (socialiniame tinkle „X“ žinomas kaip @jalle51) yra aktyvus „X“ (buvusio „Twitter“) vartotojas iš Suomijos, kuris savo paskyroje dažnai dalijasi vaizdo įrašais, naujienomis ir operatyvine informacija bei karo prognozėmis, susijusiomis su Rusijos karu prieš Ukrainą.

Naujausiame įraše jis praneša, kad dėl visiško infrastruktūros žlugimo ir energijos bei ryšių trūkumo Kryme įstrigę turistai parduoda savo naujus automobilius vietiniams gyventojams už grašius.

Naujausios naujienos iš Krymo: Nėra elektros. Nėra kuro. Nėra interneto. Kortelės neveikia – operacijos tiesiog miršta. Parduotuvės parduoda „sultis“ iš beržų sulos... tai yra cukrų, vandenį, citrinos rūgštį. Štai iki kokio lygio viskas nusirito.

„MOVA S70 Roller“: grindų plovimo velenėlis, 28 kPa siurbimo galia, karštas vanduo ir švara jūsų namuose (Apžvalga)
1345 2

Žmogaus laikas natūraliai yra labai ribotas ir privalome jį vertinti. Taigi, kai kurias užduotis geriausia automatizuoti. Kad ir grindų valymą. „MOVA S70 Roller“ yra grindų valymo robotas, kuris padeda taupyti laiką, neerzina ir labai sklandžiai įsilieja į kasdienį gyvenimą.

Išsamiau

Viskas atrodo absoliučiai graudžiai. Ir išvada negailestinga: į Krymą atvykę turistai negali išvažiuoti automobiliais. Tad jie parduoda savo naujus, modernius automobilius vietiniams, bandantiems bėgti, – už 800–1000 dolerių. 2024 metų automobilių kainos prilygsta centams.

Taigi taip, jei nori pigios mašinos, Krymas – kaip tik tai, ko reikia. Ar pavyks iš ten ištrūkti atgal? Čia jau visiškai kitas klausimas.

 

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(5)
(0)
(5)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Naujienos iš interneto

Komentarai ()

Susijusios žymos: