„Namuose esančiu teleskopu.“ Sensacija. Ką aptiko astronomas mėgėjas (Foto)  ()

Astronomas mėgėjas netyčia nufotografavo paslaptingą Amerikos kosminį objektą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai vienas iš „Boeing“ FIA radarų, galintis teikti didelės raiškos antžeminių taikinių vaizdus 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę.

Felixas Schöfbänkeris teigia, kad jis savo namuose esančiu 35 cm Dobsono teleskopu, optimizuotu palydovams sekti ir fotografuoti, užfiksavo slaptą JAV kosminį objektą nuotraukas. Jis teigia, kad pastaraisiais mėnesiais jam pavyko pamatyti detalių, kurių anksčiau nebuvo žinoma apie objektą, pavyzdžiui, dydį, formą ir padėtį danguje.

[Kuponas+Vokietija] Atlaiko 200 kg! Didžiulės SUP irklentės už rekordinę kainą - ribotas kiekis (Video)
10310 6

Specialus kuponas

Iš Vokietijos

Greitas ir saugus pristatymas

Ribotas kiekis

Išsamiau

Kalbama apie naujos kartos amerikietiškus žvalgybinius palydovus su optinėmis ir radaro vaizdo sistemomis, kuriuos paleido Nacionalinė žvalgybos tarnyba (National Reconnaissance Office, NRO), Jungtinių Valstijų gynybos departamento agentūra, užsiimanti strategine žvalgyba, įskaitant šnipinėjimo palydovų projektavimą ir paleidimą.

 

Sistema FIA (Future Imagery Architecture), taip pat žinoma kaip Topaz, yra penki „Boeing“ sukurti palydovai, galintys 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę teikti didelės raiškos antžeminių taikinių vaizdus. Schöfbänkerio teigimu, jais JAV gali sekti tarptautinius teroristus, narkotikų prekeivius ir nusikalstamų organizacijų vadovus.

 

Astronomas mėgėjas iš savo nuotraukų daro išvadą, kad palydovas turi apie 12 metrų skersmens parabolinį tinklelį ir dvi saulės baterijas, kurių dydis yra apie 10 metrų. Taip pat tarp saulės kolektorių yra ryškus elementas, kuris gali būti duomenų perdavimo antena. Be to, jo nuomone, FIA palydovų antenos gali būti nukreiptos arba į kairę, arba į dešinę orbitos atžvilgiu: „Iš viso šiuos palydovus stebėjau 28 kartus. Tik šešis kartus antena buvo nukreipta į kairę ir 22 kartus į dešinę“. 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(16)
(8)
(8)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()