„Jo nematė 70 metų – dabar jis grįžo, ir tai tik pradžia“ (Video)  ()

Reikalinga informacija ir saugos priemonės.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Po 70 metų užmaršties Sibiro tigras grįžta į savo istorinę buveinę. Šis didingas plėšrūnas, buvęs ant išnykimo ribos, mokslininkų ir aplinkosaugininkų pastangų dėka atgauna savo tėvynę.

Sibiro tigras, didžiausias kačių šeimos atstovas, ilgą laiką nebuvo savo natūralioje buveinėje. Tačiau reintrodukcijos programų dėka šis porūšis po 70 metų išnykimo vėl buvo introdukuotas į laukinę gamtą. Mokslininkai planuoja iki 2035 m. sukurti tvarią 50 tigrų populiaciją, o tai bus reikšmingas žingsnis išsaugant biologinę įvairovę.

[Pasaulinė premjera+EU+Kuponas] Išskirtinis el. dviratis vasaros sezonui! Pažangiausi sprendimai, juokinga kaina + dovanos („Touroll MA2“)
5508 2

Pasaulinė premjera

Iš Europos sandėlio, greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

1 metų garantija

Pažangiausi techniniai sprendimai ir aukščiausia gaminio kokybė

Papildomai dovanų šalmas

Išsamiau

Sibiro tigras yra ne tik Rytų Rusijos gamtos simbolis, bet ir svarbus ekosistemos elementas. Jo sugrįžimas padeda atkurti natūralią pusiausvyrą ir sustiprinti regiono kultūrinį identitetą. 

Nepaisant džiaugsmo dėl tigro sugrįžimo, kyla klausimų dėl vietos gyventojų pasirengimo gyventi šalia šio plėšrūno. Siekiant išvengti konfliktų tarp žmonių ir gyvūnų, reikalinga informacija ir saugos priemonės.

 

Sibiro tigro sugrįžimas yra ne tik sėkmė gamtos apsaugos srityje, bet ir iššūkis visuomenei. Reikalingas kompleksinis požiūris, apimantis mokslinius tyrimus, švietimo programas ir bendradarbiavimą su vietos bendruomenėmis, siekiant užtikrinti tvarų žmonių ir tigrų sambūvį.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(31)
(2)
(29)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()