Audra internete. Skandalinga. Paaiškėjo aukščiausio Kinijos krioklio paslaptis (Foto, Video)  ()

Keliautojas atrado, kad Kinijos Yuntai krioklys, kuris laikomas aukščiausiu šalyje, nėra toks tobulas, kaip buvo manoma.


Paslėptas vamzdis Yuntai krioklyje
Paslėptas vamzdis Yuntai krioklyje
© Yasmina (stop kadras) | https://x.com/yasminalombaert/status/1799545943571747217

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Aukščiausias Kinijos krioklys siekia beveik 314 metrų aukštį. Pažiūrėti šio „gamtos stebuklo“ atvyksta turistai iš viso pasaulio, tačiau viskas pasirodė ne taip paprasta. Dabar keliautojas tvirtina, kad Kinijos krioklys iš tikrųjų yra ne kas kita, kaip „inžinerinis triukas“, rašo „Futurism“.

Keliautojo atradimo vaizdo įrašas greitai išplito internete. Vėliau Yuntai parko valdytojai prisipažino griebęsi inžinerinės gudrybės, kad krioklys ir toliau kristų net sausiausiu metų laiku.

Parko valdytojai teigė, kad, kaip ir bet kuris kitas krioklys, Yuntai krioklys negali visą laiką būti „geriausios formos“. Priklausomai nuo klimato sąlygų, vandens jame gali būti daug mažiau, dėl to prarandamas „įspūdingas vaizdas“.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Beprotiškos uodų žudymo mašinos, multimetrai su termovizoriais, galingi 4in1 jump starteriai ir kt. (Video)
2946 3

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „TOOLTOP ET12S“ - 2in1 multimetras ir termovizorius

2) „ANENG A3010“ - labai funkcionalus multimetras

3) „Foursun“ - 4in1 jump starteris su oro kompresoriumi

4) „Black Knight B2000V“ - uodų lempa-gaudyklė

5) „Violent Mini Wind Fan“ - portabilus, įkraunamas ventiliatorius

6) „N-ONE NPad Q“ - atnaujinta 6+128GB, Android 13 planšetė

Išsamiau

Kad krioklys „neišdžiūtų“, parko valdytojai šalia krioklio įrengė specialų vamzdį, kuris pumpuoja vandenį. Dėl to krioklys tiesiogine to žodžio prasme „bėga iš vamzdžio“.

Yuntai krioklys yra centrinėje Kinijos Henano provincijoje, jį kasmet aplanko milijonai turistų iš viso pasaulio. Tačiau dabar paaiškėjo, kad jis nėra visiškai natūralus.

 

Tačiau, pasak mokslininkų, tai toli gražu ne vienintelis krioklys pasaulyje, kuriam sausuoju metų laiku reikia šiek tiek „pagalbos“. Pavyzdžiui, Huangoshu krioklys pietvakarių Kinijoje turi užtvanką, kuri leidžia jam tekėti ištisus metus.

Internete plačiai pasklidus vaizdo įrašui, internautai pasidalijo į dvi stovyklas: vieni piktinasi gamtos parko valdytojų triuku, esą tai „nepagarba gamtai ir lankytojams“; kiti, atvirkščiai, tokį žingsnį laiko teisingu, nes leidžia išsaugoti turistinės vietos reikšmę.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(6)
(16)
(-10)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()