Neapkrauna sąnarių ir padeda sudeginti „gelbėjimosi ratą“. Laikykitės 6-6-6 metodo  ()

Tai viena paprasčiausių ir veiksmingiausių mankštos formų.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© Towfiqu barbhuiya (Public Domain) | https://www.pexels.com/photo/a-man-holding-his-tummy-11911053/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ėjimas yra viena iš paprasčiausių ir veiksmingiausių mankštos formų, galinčių atnešti didžiulę naudą jūsų fizinei ir psichinei sveikatai. Nors dažnai pamirštama, kad reikia intensyviau mankštintis, vaikščiojimas turi savo unikalių savybių.

Nepakankamai įvertintas fizinio aktyvumo tipas

Vaikščiojimas nereikalauja specializuotos įrangos ar didelių finansinių išlaidų. Jį gali praktikuoti beveik bet kur ir bet kas, nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinio pasirengimo lygio. Ėjimas yra mankštos forma, kuri neapkrauna sąnarių ir sumažina traumų riziką. Priklausomai nuo jūsų tempo ir nueinamo atstumo, jis gali būti atpalaiduojantis arba tikrai intensyvus. Reguliarūs pasivaikščiojimai gerina savijautą, mažina stresą ir netgi palaiko kūrybiškumą.

[EU+Kuponai] „Merry Christmas“ išpardavimas! Paskutinė proga. Vaizdo projektoriai, el. motociklai vaikams, drėgmės surinktuvai, 3D spausdintuvai ir kt.
6753

„Merry Christmas“ išpardavimas!

Paskutinė proga šiais metais

Nuolaidų kuponai

Galioja iki 2024-12-24

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „Wanbo T2 Max NEW“ - puikus Android vaizdo projektorius tapo dar geresnis

2) „Solayce PD12R-02EE“ - drėgmės surinktuvas (patalpų sausintuvas)

3) „Hyper GOGO Cruiser 12 Plus“ - el. motociklas su Bluetooth kolonėle ir APP, žalias modelis

4) „QIDI Tech Q1 Pro“ - aukščiausios klasės 3D spausdintuvas su dvigubais Z varikliais, 60 ℃ kameros šildymu ir kt.

Išsamiau

Kad vaikščiojimas kaip fizinė veikla duotų geriausių rezultatų, svarbu reguliarumas. 6-6-6 metodas yra paprastas būdas susisteminti savo pasivaikščiojimus, kad gautumėte maksimalią naudą sveikatai.

  • Per dieną rekomenduojama įveikti 6 kilometrų atstumą. Tai prilygsta maždaug 8000 žingsnių.
  • Vaikščioti reikia 6 kartus per savaitę. Pasirinkus vieną dieną poilsiui, jūsų kūnas turės laiko pailsėti.
  • Išlaikant 6 km/val. tempą, prilygstantį greitesniam ir energingesniam ėjimui, galima efektyviai deginti kalorijas ir palaipsniui gerinti fizinę formą bei figūrą. Ne visi supranta, kad dažni pasivaikščiojimai gali veiksmingai sumažinti pilvo riebalus.

Laikas yra svarbus, o tai reiškia kitokį požiūrį į ėjimą

 

Antrasis metodo aiškinimas pagrįstas kitų pagrindinių elementų konfigūracija. Kalbame apie 60 minučių vaikščiojimą 6 valandą ryto arba vakare, papildytą 6 minučių apšilimu ir 6 minučių atvėsimu po treniruotės.

Fiksuotas laikas yra palankus ugdyti įpročius. Apšilimas turėtų apimti tempimo ir judrumo pratimus. Šių kelių minučių dėka kūnas bus paruoštas saugiai mankštintis. Atvėsinimas pirmiausia yra atsipalaidavimo pratimas, padedantis atpalaiduoti raumenis ir išvengti skausmo.

Rytinių pasivaikščiojimų privalumai

Nors anksti keltis gali būti nemenkas iššūkis, ryto pasivaikščiojimo nauda pasirodo esanti tikrai gera motyvacija.

Rytinis pasivaikčiojimas prisotina smegenis ir kūną deguonimi, o tai leidžia pradėti dieną su didesne energija ir žvalesniu protu. Grynas oras skatina endorfinų ir serotonino gamybą, o tai reiškia gerą savijautą. Rytinis pasivaikščiojimas padeda pagreitinti medžiagų apykaitą ir skatina efektyvų kalorijų deginimą.

Atsipalaiduokite po ilgos dienos

 

Puikiai pažįstate save ir negalite rytais atsikelti? Vaikščiojimas po pietų ir vakare taip pat turi daug privalumų.

Pasivaikščiojimas po darbo leidžia sumažinti stresą, atsipalaiduoti ir išvalyti mintis po įtemptos dienos. Saikingas fizinis krūvis vakare padeda lengviau užmigti ir pagerina miego kokybę.

Taip pat skatina virškinimo sistemos veiklą ir mažina sunkumo jausmą po valgio – ypač kai dirbame daug valandų sėdėdami. Tai taip pat puiki proga atitraukti akis nuo visur esančių ekranų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(7)
(1)
(6)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()