Gėrė šimtmečius, bet – visi pamiršo. „Mažina kraujospūdį, cholesterolio kiekį ir...“  ()

Atėjo laikas grįžti prie šio pamiršto lobio.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Be reikalo pamirštas hitas. Lieknina, mažina kraujospūdį ir cholesterolio kiekį.

Kodėl verta gerti raudonąją arbatą?

Raudonoji arbata, dar vadinama „drakono arbata“, kilusi iš Kinijos, kur jos sveikatai naudingos savybės buvo vertinamos šimtmečius. Trys populiariausios raudonosios arbatos rūšys – „Oolong“, „Puszong“ ir „Pu-erh“ – skiriasi savo fermentacijos procesu, kuris suteikia joms nepakartojamą skonį ir poveikį.

„Pu-erh“ nusipelno ypatingo dėmesio, nes ji laikoma veiksmingiausiai liekninanti arbata. Raudonoji arbata yra tikras lobis mūsų organizmui. Ji turi daug naudos sveikatai, todėl yra idealus kasdienis gėrimas.

[EU+Kuponai] „Winter Sale 2025“! Kainos nutirpo 60 %. Energijos stotelės, dulkių siurbliai, vaizdo projektoriai ir kt. Ribotas kiekis (Video)
9890

„Winter Sale 2025“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Galioja iki 2025-01-28

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4, tarnaus 10+ metų

2) „JIGOO C500“ - rekordinės kainos 500W belaidis dulkių siurblys

3) „Wanbo T2 Ultra“ - 1080P, Android TV 11, Netflix ir kt. už fantastišką kainą

Išsamiau

Padeda lieknėti. Raudonoji arbata žinoma kaip natūralus sąjungininkas kovojant su antsvoriu. Ji pagreitina medžiagų apykaitą, palaiko riebalų deginimą ir padeda kontroliuoti apetitą. Reguliarus raudonosios arbatos gėrimas gali padėti numesti svorio, ypač kartu su sveika mityba ir fiziniu aktyvumu.

Gausu antioksidantų. Raudonojoje arbatoje yra polifenolių, stiprių antioksidantų, apsaugančių ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Dėl šios priežasties raudonoji arbata padeda sulėtinti senėjimo procesus ir padeda išvengti lėtinių ligų.

 

Sveika širdžiai. Reguliarus raudonosios arbatos vartojimas gali padėti sumažinti „blogojo“ cholesterolio (MTL) kiekį ir reguliuoti kraujospūdį, palaikyti širdies ir kraujagyslių sveikatą.

Gerina virškinimą. Raudonoji arbata palaiko virškinimo sistemos veiklą. Ji padeda sumažinti virškinimo sutrikimus, pagreitina riebalų virškinimą ir gali būti veiksminga mažinant vidurių pūtimą.

Sveika smegenims. Raudonojoje arbatoje esantis kofeinas ir teobrominas stimuliuoja nervų sistemą, gerina koncentraciją, atmintį ir bendrą smegenų veiklą. Tai puiki alternatyva kavai.

Grįžimas prie tradicijos

 

Raudonoji arbata skaniausia, kai verdama apie 90 °C temperatūroje 3-5 minutes. Galite gerti šiltą arba šaltą, o būdingą aštrų ir žemišką skonį verta praturtinti citrina, imbieru ar medumi. Ekspertai rekomenduoja išgerti iki penkių puodelių per dieną.

Nors raudonoji arbata šiandien nėra tokia populiari kaip anksčiau, verta ją vėl įtraukti į kasdienį meniu. Ne tik dėl skonio, bet visų pirma dėl daugybės naudos sveikatai. Atėjo laikas grįžti prie šio pamiršto lobio.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(22)
(0)
(22)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: