Tyrimas atskleidė, kuri daržovė stabdo cholesterolio gamybą organizme  ()

Nors šis natūralus poveikis yra kelis kartus silpnesnis už populiarius vaistus ir negali pakeisti paskirto medikamentinio gydymo, jo prevencinė nauda yra didžiulė.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© Vector8DIY (Free Pixabay license) | https://pixabay.com/photos/red-blood-cells-blood-vessel-4256710/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Mokslo žurnale „Antioxidants“ pristatytas Ilinojaus Urbana-Champaign universiteto (JAV) tyrimas atskleidė, kad sojų miltai, kuriuose gausu baltymo beta-konglicinino, efektyviai mažina „blogojo“ (MTL) cholesterolio kiekį bei saugo nuo aterosklerozės ir nealkoholinės kepenų suriebėjimo ligos.

Profesorės Elviros de Mejia vadovaujami mokslininkai laboratorijoje imitavo žmogaus virškinimo procesą ir ištyrė 19 skirtingų sojų veislių, siekdami išsiaiškinti tikslius cholesterolio mažinimo mechanizmus.

[EU+Kuponas] Ledai, jogurtai ir kiti desertai vos per valandą! Nuostabi mašina kiekvienam. Ribotas kiekis („VEVOR SU-I84“)
2119 2

Rekordiškai žema kaina

Specialus kuponas

Iš Europos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

30-ies d. pinigų grąžinimo garantija

12-os mėn. garantija

Išsamiau

Nustatyta, kad virškinant sojas išsiskiria 13 bioaktyvių peptidų, kurie tiesiogiai slopina cholesterolio gamybą organizme.

Nors šis natūralus poveikis yra kelis kartus silpnesnis už populiarius vaistus ir negali pakeisti paskirto medikamentinio gydymo, jo prevencinė nauda yra didžiulė.

 

Tyrimo duomenimis, suvirškinti sojų peptidai ne tik mažina cholesterolio pasisavinimą, bet ir 50–70 proc. sumažina riebalų kaupimąsi kepenyse, taip atverdami naujas galimybes natūraliai reguliuoti medžiagų apykaitos sutrikimus.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(1)
(0)
(1)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Naujienos iš interneto

Komentarai ()