LG paleido revoliucinį portalą programų kūrėjams  (0)

Pasaulinė mobiliųjų komunikacijų lyderė ir technologijų novatorė "LG Electronics" (LG) baigė pertvarkyti programuotojams skirtą pasaulinį portalą "Mobile Developer Network". Atnaujintame portale nuo šiol bus galima rasti daugiau informacijos ir paslaugų, kuriomis galės naudotis LG telefonams pritaikytų programų kūrėjai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Atnaujintame "LG Mobile Developer Network" portale, kurį galima rasti adresu http://developer.lgmobile.com, LG jos telefonams skirtą programinę įrangą kuriantiems specialistams siūlo daugiau ir patogesnių būdų programų rašymo procesui optimizuoti. Tarp jų - įvairiapusis įrankių rinkinys kurti, testuoti ir pateikti programas vartotojams. Atnaujinta platforma taip pat turi interaktyvių ypatybių ir palengvina dalijimąsi programine įranga, turiniu ir programomis su kitais programuotojais.

Tarp LG portalo ypatybių - naujos testavimo galimybės, kurios turėtų užtikrinti programinės įrangos kokybę. Naudodamiesi specialia "Virtual Developer Lab" (VDL) funkcija, kurią užtikrina "DeviceAnywhere" (www.deviceanywhere.com), programuotojai gali patikrinti, kaip jų sukurtos programos veiktų realiuose LG telefonuose. VDL suteikia virtualią platformą, prie kurios programuotojai gali jungtis internetu ir taip visapusiškai išbandyti savo kūrinius. Realiuoju laiku veikianti bandymų platforma padeda aptikti ir pašalinti klaidas bei kitus programų trūkumus prieš jas pasiūlant parsisiųsti LG klientams. Be to, portale galima naudotis ir kita bandymams skirta paslauga OTA ("Over-The-Air), leidžiančia į savo telefoną parsisiųsti „Java“ programą ir ją tuojau pat išbandyti.

"Vienas iš pagrindinių sėkmės veiksnių ateities mobiliųjų technologijų versle yra tai, kaip gerai programinė įranga bus pritaikyta telefonams", - sakė "LG Electronics" Mobiliųjų telefonų tyrimų centro vykdomasis viceprezidentas Woo Youngas Kwakas (Woo Young Kwak). - Šiandien programinė įranga išplečia mobiliųjų telefonų galimybes iki tokio lygio, apie kurį anksčiau net negalvojome, o jų laikui bėgant tik daugės. Galimybė pritaikyti telefoną savo poreikiams pridedat programų tampa tokia pat svarbi kaip ir įrenginio techninės ypatybės. Tikiu, kad labiau rūpindamasi programų kūrėjais LG įgis pranašumą siekiant pasaulio mobiliųjų komunikacijų lyderio pozicijos artimiausioje ateityje."

Be to, portale bus galima rasti ir "Software Development Kit" (SDK) įrankį, padėsiantį programuotojams kurti LG telefonų įskiepius. Šios nedidelės programos, sukurtos naudojantis SDK, galės būti persiųsti kitiems programuotojams per "Widget Gallery". Jos netgi galės būti siūlomos diegti į vėliau šiais metais pasirodysiančius bendrovės telefonus.

Atnaujinant "LG Developer Network" portalą buvo sukurta nauja intuityvi vartotojo sąsaja, palengvinanti įvairios informacijos paiešką svetainėje. Be naujo turinio ir paslaugų, portalas taip pat skiria dėmesio programuotojų bendruomenės plėtrai ir bendravimo tarp kūrėjų skatinimui. "Widget Gallery" funkcija ir įvairūs forumai apie "Java", "Flash Lite" ir įskiepių kūrimą padės programuotojams lengvai tarpusavyje keistis žiniomis, nuomonėmis ir informacija apie projektus.

LG portalas "Mobile Developer Network" ir "Java SDK" įrankiai buvo pristatyti 2008 metais. Jie programuotojams turėjo suteikti nevaržomą erdvę dalintis įvairiais ištekliais. Nuo to laiko portalo populiarumas augo, jis buvo nuolatos atnaujinamas, idant atitiktų programuotojų bendruomenės poreikius. Portalą  "LG Mobile Developer Network" ketinama integruoti į liepos 14 dieną veikti pradėjusią LG programų parduotuvę "LG Application Store", kuri turėtų tapti efektyviu būdu programuotojams siūlyti ir parduoti savo darbus.

Apie „LG Electronics, Inc“

„LG Electronics", Inc.“ (KSE: 066570.KS) yra pasaulinis technologinių naujovių namų elektronikos, mobiliųjų komunikacijų ir buitinės technikos srityse. Kompanijoje dirba daugiau nei 84 tūkst. darbuotojų, 115 padalinių visame pasaulyje. Pernai kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 44,7 mlrd. JAV dolerių. Bendrovė jungi laisvalaikio namuose, mobilių komunikacijų, buitinės technikos, oro kondicionavimo ir sprendimų verslui padalinius. LG yra vienas didžiausių pasaulyje plokščiųjų ekranų televizorių, audio ir video prietaisų, mobiliųjų įrenginių, oro kondicionierių ir skalbimo mašinų gamintojų. LG yra pasirašiusi ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį ir yra Globalus Formulės 1 Partneris™ ir Formulės 1 Technologijų Partneris™. Būdamas išskirtiniu partneriu, LG turi išskirtines rinkodaros ir pavadinimų naudojimo teises buitinės elektronikos, mobiliųjų telefonų ir duomenų procesorių srityse. Daugiau informacijos – www.lge.lt.

Apie „LG Electronics Home Appliance Company“

„LG Electronics Home Appliance Company“ (LG HA) yra buities įrangos pramonės novatorė, siūlanti sveikesnius ir ekologiškesnius gaminius, kuriuose puikiai dera pažangios technologijos ir madingas dizainas. Kompanija gamina visą spektrą gaminių, galinčių pagerinti kasdienį gyvenimą. LG HA gaminiai, tarp jų šaldytuvai, skalbimo mašinos, indaplovės, kepimo ir virimo įranga, vakuuminiai siurbliai ir integruota įranga sukurta taip, kad tiktų vartotojams visame pasaulyje. LG HA inovatyvios technologijos ir patogumo bruožai, taip pat tokie gaminiai, kaip pirmasis pasaulyje interaktyvus šaldytuvas, skalbimo garu mašina ir orkaitės bei mikrobanginės krosnelės derinys nustato naujas tendencijas buities įrangos pramonėje ir įtvirtina LG kaip pasaulinę lyderę.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)