„Ford“ pradeda „Transit Connect“ gamybą savo naujajame padalinyje Krajovoje, Rumunijoje  (0)

Pirmasis lengvasis komercinis automobilis „Ford Transit Connect“ šią savaitę nuriedėjo nuo gamybos linijos Krajovos padalinyje, Rumunijoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Šis momentas pažymi dar vieną svarbų Krajovos padalinio žingsnį į priekį ir parodo, kad mes laikomės savo pažadų paversti Krajovą moderniausiu gamybos padaliniu,“ - sakė „Ford of Europe“ prezidentas John Fleming. J. Fleming taip pat patvirtino, kad kitas automobilis, kurį gamins „Ford“ šiame padalinyje, bus mažos klasės atstovas. Naujas mažas automobilis – ne „Fiesta“ ir ne „Ka“ – bus pradėtas gaminti netolimoje ateityje. Kaip buvo pranešta anksčiau šiais metais, Krajovos padalinys taip pat gamins ir mažalitražius, pažangių technologijų benzininius „Ford EcoBoost“ variklius. Daugiau informacijos apie planuojamų gaminių gamybos pradžią žadama pateikti vėliau. Dirbdamas pilnu pajėgumu, Krajovos padalinys galės pagaminti iki 300 000 automobilių ir 300 000 variklių per metus, taip pat užtikrins darbo vietas maždaug 7000 darbuotojų. Pirmasis nuo konvejerio linijos nuriedėjęs „Ford Transit Connect“ buvo padovanotas Krajovos bendrosios pagalbos ligoninei. Kiti naujoje gamybos linijoje pagaminti „Ford Transit Connect“ pirmiausia pasieks Rumunijos „Ford“ atstovybes. Vėliau „Ford“ tikisi didžiąją dalį Krajovoje pagamintų automobilių eksportuoti į Centrinės ir Rytų Europos šalis.

„Nuo pat pirmos dienos, kai 2008 kovo mėnesį tapome šio padalinio savininkais, visa komanda dirbo nesustodama, kad pasiektų pasaulinio lygio gamybos ir efektyvumo standartus atitinkantį lygį. Padalinio modernizavimas pabaigtas, ir mes Krajovoje dirbame pilnu pajėgumu, todėl iš karto matome, kad mūsų 675 milijonų eurų investicija pasiteisins“, sakė p. John Fleming. 

„Ford“ ir toliau drąsina savo tiekėjus perkelti verslą į Rumuniją arba kurti savo gamybos padalinius, padėsiančius „Ford“ Krajovos gamyklai. „Ford“ taip pat nori bendradarbiauti ir su rumunų tiekėjais ir tikisi pasinaudoti visomis vietinėmis galimybėmis, kurios atitinka „Ford“ reikalavimus.

Dirbant su tiekėjais, diegiant naują produkcijos ir įrangos gamybos liniją, modernizuojant gamyklos infrastruktūrą, daugybė dėmesio taip pat buvo skirta darbuotojų mokymams. Kai kurie Krajovos padalinio darbuotojai mokymų metu dirbo įvairiuose „Ford“ padaliniuose, taip įgydami žinių apie „Ford“ produktų sistemą, o į pačią Krajovą atvyko milžiniškas „Ford“ darbuotojų iš visos Europos skaičius ir dirbo su skirtingomis Krajovos darbuotojų grupėmis. Per visą tą laiką įvyko daugiau nei 380 skirtingų mokymų.

„Ford“ istorija Rumunijoje siekia nuo 1930 m., kai čia turėjome pardavimų salonus ir gamybos liniją. Šiandien, praėjus 73 metų nuo gamybos šioje šalyje pradžios, atverčiame naują įspūdingą bendradarbiavimo tarp „Ford” ir Rumunijos lapą. Tikiuosi, šis bendradarbiavimas tęsis daugybę metų, ir bus naudingas ir „Ford”, ir Krajovai, ir Rumunijai, ir jos žmonėms,” sakė p. J. Fleming.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: