Kas turi daugiau šansų užmegzti sėkmingas pažintis ir santykius – „šunininkai“ ar „katininkai“? ()
Kas padeda pasimatymuose – šuo ar katė? Į šį netikėtą klausimą yra atsakymų – ir tiksliai įrodytų, ir spėjamų iš praktikos.
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Kas turi daugiau šansų užmegzti sėkmingas pažintis ir santykius – „šunininkai“ ar „katininkai“?
(1 argumentas) Katė+
Pradėkime nuo paprasčiausios statistikos. Nors prieš 20–25 metus šunį turinčių žmonių skaičius buvo panašus į kates turinčių žmonių skaičių, pastaraisiais metais situacija sparčiai keičiasi.
Kasmetinės apklausos ir analizės rodo, kad vis labiau dominuoja katės. Statistikos duomenimis, 2023 m. 49,9 proc. turės bent vieną katę. Pusė jų! O šunys – tik kas penktas, tiksliau, 20,5 proc. Iš to išplaukia akivaizdi išvada: aistringas šunų mylėtojas turi perpus mažiau partnerių nei kačių mylėtojas.
(2 argumentas) Katė+
Pažinčių svetainės taip pat patvirtina kačių, kaip pasimatymų draugių, svarbą. 2024 m. rugpjūtį viena pažinčių svetainė atskleidė, kad 25 proc. vyrų ir 43 proc. moterų atsisakys partnerių, kurie yra alergiški katėms. Maža to, lygiai pusė moterų ir vyrų katės buvimą laiko besąlyginiu pliusu charakteristikoje, gero žmogaus požymiu.
|
(3 argumentas) Šuo-
Partnerio ar partnerės su šunimi patrauklumas – klausimas daug kartų sudėtingesnis, čia vieno atsakymo nėra. Jau vien dėl to, kad katė ir Afrikoje yra katė. O šunų įvairovė didžiulė ir psichologiškai įvairi. Kažkas apskritai nemėgsta šunų, bet yra pasirengęs toleruoti mažus ir ramius.
Kažkas, atvirkščiai, pirmenybę teikia tik koviniams, tvirto charakterio šunims ir nekenčia dekoratyvinių. Vadinasi, kiekvienu atveju situacija yra individuali. Ir pats šuo dažnai turi asmeninę nuomonę apie būsimą šeimininko partnerį – gali ir įkąsti, ir pavydžiai ėsti batus. Arba, atvirkščiai, išgelbėti gyvybę. Apskritai šuo komplikuoja santykius, jis yra tarsi amžinas trejų metų vaikas pas jus.
(4 argumentas) Šuo+
Vis dėlto būtina nepamiršti, kad šunų žmonės apskritai yra labiau socializuoti ir bendraujantys nei kačių žmonės. Daugybė užsienio ir vietos tyrimų parodė, kad ekstravertai dažniau augina šunis, o katė daugeliu atvejų signalizuoja apie uždarą šeimininką.
(5 argumentas) Šuo+
Dar vienas šunų šeimininkų pliusas yra tas, kad jie dažniau matosi pasivaikščiojimuose prie namų ir prie tvenkinio. Kačių augintojai vieni kitais žavisi tik socialiniuose tinkluose.
(6 argumentas) Šuo–
Naminis šuo labai sumažina šeimininko judrumą. Kiek kartų vidury vakarėlio girdėjote: „Jau 19 val. vakaro, turiu eiti namo, reikia šerti ir vedžioti šunį“. Katę galima palikti namie kelioms dienoms su maišeliu maisto, net nuvežti bičiuliui. Su šunimi tokie klausimai yra sudėtingesni ir tikrai ne spontaniški.
Katė turi du pliusus. Šuo turi du pliusus ir du minusus. Tai reiškia, kad kačių mylėtojai laimi pasimatymų kovą.
Tačiau neapsigaukite ir iš anksto nepasiduokite, turėdami šunį. Įsigykite protingiausią pasaulyje šunį, ir jis padės jums pažinčių patarimais, rašo maximonline.ru.