FiDi 41 jubiliejų pasitiks su bulviašaudžiu ir koncertu Vilniaus sporto rūmuose  (3)

Seniausiai studentiškai šventei Lietuvoje – Fiziko Dienai – šiemet sukanka 40 metų. Fizikos fakulteto studentai šiemet žada ne tik naujas pramogas, bet ir sudrebinti Vilniaus sporto rūmus gausiu skaičiumi muzikantų ir didžėjų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kiekvieną pirmąjį balandžio savaitgalį vykstanti šventė šiemet linksmintis kvies balandžio 4 dieną. Nuo pat ryto Saulėtekyje prie Fizikos fakulteto įsikūrusiame „Fizlende“ bus galima apsilankyti tiek tradiciniuose (kerzo mėtymas, filologių kampelis, kaiušiasvydis), tiek niekur nematytuose atrakcionuose – žaisti trimatį futbolą, sudalyvauti rungtyje „išmaudyk fuksą“ ar pašaudyti iš specialiai šiems metams sukurto didžiulio ir galingo prietaiso - bulviašaudžio.

Studentiška šventė šį kartą pasirūpino ne tik lankytojais – studentais, bet ir lankytojais – tėvais, kurie į FiDi atkeliaus su savo atžalomis. Kol tėveliai linksminsis, vaikai galės žaisti specialiai jiems pastatytoje didžiuliame kartoniniame labirinte.

Popietę trisdešimt antrąjį kartą Vilniaus Gedimino prospektu pas filologes ropos atsinaujinęs Dinas Zauras, o paskui jį – eisena, kurios metu laukia šventės organizatorių kol kas neišduodami siurprizai ir netradicinės transporto priemonės.

Dieną vainikuos koncertas jau beveik pamirštuose Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose, kuriuos gyvenimui prikels keliolika grupių, tokios kaip BIX, Spički, Naktinė Pufaika, Siela, TWNKL, Anbo, Atika ir didžėjų Komka, Fresh-T, Endis, DOT, Nostra trijose scenose. Siautulingą atmosferą kurs ne tik gera muzika, bet ir aplinka – vakarėlio erdvei ruošiamos specialios instaliacijos.

Pasak šventės organizatorių, ne tik balandžio 4-oji džiugins renginiais – jie vyks visą savaitę iki FiDi: bus rodoma FiDi TV, gros FiDi radijas, vyks įžanginiai renginiai.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (3)

Susijusios žymos: