Kinijoje atidarytas 5 Guinnesso rekordus pagerinęs didžiausias pasaulyje akvariumas (Video)  (1)

Kinijoje, Guangdongo provincijoje oficialiai ir iškilmingai atverta Hengkino vandenyno karalystė. Atidarymo metu buvo patvirtinta, kad didžiausias pasaulyje akvariumas pagerino net 5 pasaulio rekordus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Be to, kad ši dirbtinė vandenynų karalystė pripažinta didžiausia pasaulyje, ji turi ir didžiausią povandeninę stebėjimo salę, didžiausią vandens talpyklą, didžiausią akvariumo langą ir didžiausią akrilinį piešinį.

Parke yra septynios teminės erdvės. Kiekviena iš jų pristato vis kitokią vandenynų pusę. Visas povandeninis pasaulis akvariume sudaro apie 50 milijonų litrų sūraus ir gėlo vandens. Bangininių ryklių akvariumas pasitinka lankytojus dideliu piešiniu – iš vandens iššokančiu bangininiu rykliu. Šis ryklių akvariumas pagerino ir didžiausio lango rekordą, o jo viduje yra erdviausias pasaulyje pasivaikščiojimo takas po stiklu.

Dalyvaudamas akvariumo atidaryme, pasaulio Guinnesso rekordų knygos prezidentas Kinijoje Rowanas Simonsas teigė: „Pagerinti bet kurį pasaulio rekordą yra nepaprastas dalykas, tačiau pastatyti didžiausią pasaulio akvariumą reikia tikrai fenomenalaus kūrybiškumo bei begalinių inžinerinių pastangų“.


Aut. teisės: 15min.lt
(2)
(0)
(0)

Komentarai (1)