Lietuvių sukurtą programėlę „Rotten WiFi“ parsisiuntė vartotojai beveik iš pusės pasaulio valstybių  (6)

Nuo šiol nepasitenkinimą lėtu bevieliu ar 3G ryšiu galima išsakyti lietuvių sukurta nemokama programėle „Rotten WiFi“. Balandžio mėnesį startavusi Artūro Jonkaus ir Pauliaus Lazausko sukurta programėlė jau turi daugiau nei 10 tūkst. parsisiuntimų iš viso pasaulio vien „iOS“ platformoje, o ją paleidus „Android“ vartotojams tikimasi sulaukti gerokai didesnio vartotojų dėmesio.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Rotten WiFi“ – tai programėlė, sukurta siekiant padėti verslo klientams, turistams ar vietos gyventojams išmatuoti interneto ryšio duomenų atsisiuntimo ir išsiuntimo greičius ir įvertinti paslaugos kokybę.

Pasak vieno idėjos sumanytojų A. Jonkaus, iš panašių programėlių ji išsiskiria tuo, kad yra labiau pritaikyta vartotojui.

„Mes pasižiūrėjome į šią idėją iš vartotojų pusės. Techniniai parametrai įdomūs tik tiems, kas turi techninių žinių, o dauguma vartotojų interneto greitį matuoja kitaip: arba žmogui ryšio pakanka, arba ne. Todėl įvedėme kliento pasitenkinimo parametrą“, – sako A.Jonkus.

Naudodami programėlę vartotojai gali įvertinti interneto ryšį skalėje nuo 0 iki 10 ir pasirinkti jų nuotaikas geriausiai atspindinčias karikatūras arba frazes.

Praėjus daugiau nei 2 sav. nuo programėlės sukūrimo, ji jau buvo parsisiųsta daugiau 10 tūkst. kartų iš 90 pasaulio valstybių. Aktyviausi – JAV, Lietuvos, Filipinų, Indonezijos ir Jungtinės Karalystės vartotojai. Atsisiuntimai iš Lietuvos sudaro 15 proc., o tai rodo, kad programėlė skirta globaliai rinkai.

Gegužės mėnesį programėlė atsiras „Android“ platformoje, tuomet vartotojų turėtų dar gerokai padaugėti.

„Dar vienas programėlės privalumas vartotojams yra tas, kad kelionės metu tik išlipus iš lėktuvo bus galima parsisiųsti to regiono žemėlapį su visais belaidžio ryšio taškais artimiausioje vietoje ir matyti ankstesnių vartotojų įvertinimus“, – priduria A.Jonkus.

Išreiškus savo emocijas bei įvertinus viešosios vietos bevielį ar 3G ryšį, programėlė suteikia galimybę šia informacija pasidalinti socialiniuose tinkluose.

„Rotten WiFi“ ir toliau bus galima internete atsisiųsti nemokamai, o uždirbti „Rotten WiFi“ sumanytojai ketina informaciją apie bevielį ryšį parduodami verslui, pavyzdžiui, viešbučiams ar interneto tiekėjams.

„Galėsime suteikti informaciją, kiek viešbučių klientai yra patenkinti tuo ryšiu, kurį teikia tiekėjas, – sako A.Jonkus. – Interneto tiekėjai žino pralaidumus, bet nežino, kiek jų klientų, pavyzdžiui, viešbučių, klientai yra patenkinti. O tai yra svarbu, kai vyksta didelės konferencijos ar viešbutis yra visiškai pilnas.“

A.Jonkus taip pat dirba ir prie projekto „IQ Polls“ – interaktyvios apklausų sistemos, kuri leidžia renginio metu realiu laiku vykdyti vartotojų apklausas.

Programėlę „iOS“ naudotojai gali atsisiųsti iš „App Store“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: 15min.lt
(4)
(0)
(1)

Komentarai (6)