Ką daryti, jei nusikridus į praktiškai negyvenamą Aliaskos vietovę, lėktuvą ima ir sudrasko alkanas lokys? Ne bėda - tereikia turėti pakankamą kiekį lipnios juostos...
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia
tik entuziazmo.
Būtent taip atsitiko į šią vietą atskridusiems žvejybos mėgėjams, kurie savo nelaimei lėktuve paliko alkaną žvėrį suviliojusį žvejybos masalą ir šaldiklį su maistu. To užteko, kad lokys užuostų maistą ir pasistengtų prasibrauti iki pat jį sudominusio patiekalo.
Laimei, ryšio įranga nenukentėjo. Per ją pilotas susisiekė su kitu savo kolega, kuris į nelaimės vietą atgabeno dvi naujas padangas, tris dėžes lipnios juostos ir plastmasės lakštų. Išradingas lakūnas sulopė nukentėjusias lėktuvo dalis, viską suklijuodamas (arba tiesiog užklijuodamas) lipnia juosta, ir baigęs darbus sėkmingai parskrido namo.
Buvę ir esami orlaivių pilotai teigia, jog apie aviaciją nedaug žinantys žmonės gerokai nustebtų, sužinoję, ką galima nuveikti su lipnia juosta. Be to, jų teigimu, lengvieji lėktuvai pasižymi tuo, jog yra palyginti "tolerantiški" neesminiams konstrukcijos pažeidimams ir sėkmingai išsilaiko ore. Tokiems lėktuvams priskiriami "Super Cub", "Cessna 140", "Cessna 150", "Beechcraft Musketeer Sport" ir kitos panašaus tipo oro transporto priemonės. Minėtasis lokio sudraskytas ir vėliau suklijuotas lėktuvas "Super Cub" parodytas paskutinėje nuotraukoje.