„Seksas yra neišvengiamas.“ Buvusi olimpietė atskleidė, kas vyksta per olimpines žaidynes ()
Buvusi olimpietė papasakojo, kas vyksta olimpinių žaidynių metu.
Visi šio ciklo įrašai |
|
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Seksas olimpinėse žaidynėse pašaliniam žmogui gali atrodyti keista tema. Sportininkai kovoja dėl medalių svarbiausiame keturmečio renginyje, tad kaip jie gali susikaupti ir galvoti apie žaidynes?
Tiesa pasirodo esanti visai kitokia. Per Londono, Rio de Žaneiro ir Pjongčango žaidynes programėlėje „Tinder“, kuri leidžia susirasti pasimatymų naudojantis telefonu, šiuose miestuose aktyvumas neabejotinai padidėjo. Per žiemos žaidynes Korėjoje jų padaugėjo net beveik 350 proc. Per Tokijo ir Pekino žaidynes, kurios vyko pandemijos sąlygomis, šie skaičiai buvo šiek tiek mažesni. Nenuostabu, kad siekiant skatinti saugius lytinius santykius nuo 1980-ųjų žaidynėse nemokamai dalijami prezervatyvai. Paryžiuje planuojama išdalyti 200 000 tokių prezervatyvų.
|
Vokiečių olimpietė Susen Tiedtke interviu laikraščiui „New York Post“ 2021 m. liepą, prieš pat varžybas Tokijo olimpinėse žaidynėse, sakė, kad seksas žaidynėse „neišvengiamas, kad ir kas nutiktų“.
Varžantis didžiojoje scenoje ir galimai laimėjus medalį ar sumušus rekordą žmogaus organizme išsiskiria hormonai, kurie gali skatinti lytinį potraukį.
„Per žaidynes sportininkai būna geriausios fizinės formos. Pasibaigus varžyboms jie nori išlieti savo energiją“, – sakė vokietė.
Kaip ji perteikė, pasitikėjimo savimi pakilimas, kurį tarsi gauna mūsų ego, ir adrenalinas, kurį gauname, kai padarome ką nors didingo – nesvarbu, ar tai būtų pasirodymas, didelis pristatymas, ar pergalė sporto varžybose, – leidžia po to jaustis nuostabiai. „Paprasčiau tariant, kai jaučiamės puikiai, norisi tą energiją išlieti per seksą“, – aiškino ji.
„Tokie hormonai kaip serotoninas, epinefrinas ir dopaminas yra smegenyse esančios cheminės medžiagos, kurios turi įtakos lytiniam potraukiui ir seksualiniam susijaudinimui“, – paaiškino Nelson.