[ŽT] Baltijos šalys – Rusijos pykčio taikinyje  ()

Baltijos šalys matomos kaip „buvusios savos“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusų visuomenės požiūrį į Vakarus ir kaimynines šalis formuoja propagandos, istorinių nuoskaudų ir „vyriškos“ garbės–išdavystės kultūros mišinys. 

JAV šiandien matoma ir kaip priešas, ir kaip konkurentas, tačiau dėl Donaldo Trumpo pažadų „greitai užbaigti karą“ požiūris į Ameriką buvo kiek suminkštėjęs, nors vėliau vėl atšalo. Didžiausiais priešais dabar laikoma Jungtinė Karalystė ir ES, o Ukraina rusų sąmonėje dažnai suvokiama kaip „Vakarų marionetė“, ne savarankiškas priešas – čia atsiranda motyvas Ukraina „išdavė“, Baltija „pabėgo“.

[EU+Kuponai] Lietuvoje taip pigiai nerasite! Mega šlifuoklių rinkiniai + kabelių nužievinimo mašinos. Paskutiniai vienetai
12817

Fantastiškai geros kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

12 mėn. garantija

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

 Baltijos šalys matomos kaip „buvusios savos“, kurios pabėgo į Vakarus ir tapo simbolinėmis išdavikėmis, todėl jų atžvilgiu vyrauja panieka ir stipri emocinė agresija. Kartu visuomenėje didėja baimė dėl iš fronto grįšiančių karių – jie laikomi ir didvyriais, ir potencialia grėsme, o dauguma rusų vienu metu palaikytų karo nutraukimą, bet nenori grąžinti užimtų Ukrainos teritorijų.

 

Daugiau apie tai skaitykite LRT čia.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(31)
(6)
(25)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: