4 išmaniųjų lempučių palyginimas: kuo skiriasi populiarios „Xiaomi“, „Philips“ ir „Huawei“ lemputės, ką verta rinktis, o į ką geriau nekreipti dėmesio (Apžvalga, Video)  (2)

„Dažniausiai mes darome vieno konkretaus daikto apžvalgą, bet šįkart tarpusavyje palyginsime net keturių skirtingų gamintojų išmaniąsias lemputes. Kuo jos skiriasi ir kuri geriausia? Tuojau ir sužinosime.“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Aqara Smart Bulb“ išmanioji lemputė

Tai yra „Xiaomi“ partnerių produktas ir „nepaisant labai jau paprastos pakuotės, tai iš tikrųjų itin išmanus produktas.“

Aqara Smart Bulb“ palaiko „Bluetooth“ ryšį, yra suderinama su išmaniaisiais įrenginiais ir galima reguliuoti šviesos temperatūrą bei ryškumą.

Pakuotėje tėra pati išmanioji „Aqara Smart Bulb“ lemputė ir trumpa naudojimosi instrukcija. O kadangi lemputė turi standartinį E27 cokolį, ji tinka daugumai standartinių šviestuvų.

Taip pat ji turėtų patikti ir tiems, kuriems rūpi energijos taupymas. Nors tai yra 9W lemputė, bet švies, kaip įprasta 60W kaitrinė lemputė.

Pagrindiniai „Aqara Smart Bulb“ parametrai: 120 x 60 mm, 70 gramų svoris, 9W galia, 2700-6500K, 806 liumenai.

Visgi, yra vienas momentas. Norint išnaudoti visas išmaniąsias galimybes, reikia papildomai turėti vadinamus „vartus“ bei atsisiųsti „Mi Home“ arba „Aqara Home“ programėlę.

Apžvalgininkas teigia, kad galima išsiversti ir be tų „vartų“, bet tada reikės įsigyti namų stebėjimo kamerą „Aqara G2“ ir „Mi Home“ programėlėje šiuos daiktus susieti (1:41 min.).

Na, o pačioje programėlėje galima keisti „Aqara Smart Bulb“ lemputės švietimo ryškumą bei temperatūrą, tačiau apžvalgininkas teigia, kad „nors ir ką dariau, bet man niekaip nepavyko pakeisti švietimo temperatūros, o tik ryškumą. Tiesą pasakius, valdyti lemputę nėra itin patogu, bet ji šviečia labai ryškiai.

Iš 10 balų duodu jai 4.“

„Xiaomi Yeelight Smart LED Bulb“ išmanioji lemputė

Čia galima reguliuoti šviesos temperatūrą nuo 1700 iki 6500K. Kuo aukštesnis rodiklis, tuo šviesa bus intensyvesnė bei šaltesnė – ir atvirkščiai. „Tad ji labai tinka tiek ryte prabundant, tiek vakare leidžiant laiką lovoje ir ruošiantis miegoti.“

Pagrindiniai „Xiaomi Yeelight Smart LED Bulb“ parametrai: E27 cokolis, 124 x 60 mm, 70 gramų svoris, 10W galia, 1700-6500K, 800 liumenų.

„Prie Mi Home programėlės lempa prijungiama be jokių problemų. Greitai ir paprastai. Valdymas yra labai patogus ir intuityvus. Tiesiog liečiant telefono ekraną galima keisti švietimo ryškumą, spalvą ir taip kambaryje susikurti norimą atmosferą. Beje, programėlėje galima nustatyti, kad lemputė automatiškai įsijungtų bei išsijungtų ir šviestų būtent taip, kaip jūs norite (3:10 min.).

Gamintojas nurodo, kad lemputė švies 25 000 valandų, o tai yra praktiškai treji metai be jokių pertraukų. Apibendrinant, pagrindinis šios lemputės privalumas yra galimybė keisti šviesos spalvą. Ne visada to prisireikia, bet miegamajame ši lemputė labai tinka.

Mano verdiktas – 7 iš 10.“

Xiaomi Philips (Zhirui) Smart LED Bulb“ išmanioji lemputė

Pagrindiniai parametrai: E27 cokolis, 110 x 60 mm, 127 gramų svoris, 6,5W galia, 3000-5700K, 450 liumenų.

Išmaniosios lemputės valdymas vyksta su programėle „Mi Home“. Apžvalgininkas pastebi, kad šiuo atveju meniu yra kinų kalba, bet „čia labai daug ko suprasti ir nereikia. Braukiant pirštu per ekraną į šonus yra keičiama šviesos temperatūra, o aukštyn/žemyn – ryškumas (4:40 min.).

Taip pat galima nustatyti laikmatį ir lemputė pati išsijungs – viskas labai paprasta. Tiesą pasakius, tai pati paprasčiausia bei patogiausia valdyti lemputė. 

Skiriu 8 balus iš 10.“

Huawei Sansi WiFi Smart Multi-Color LED Light“ išmanioji lemputė

Norint pilnai išnaudoti šios išmaniosios lempos privalumus, reikės atsisiųsti „Huawei Smart Home“ programėlę, tačiau apžvalgininkas teigia, kad jam niekaip nepavyko prijungti „Huawei“ lemputės prie atsisiųstos programėlės.

„Žinoma, ji atrodo įdomiai, bet techniniai parametrai yra gana įprasti: E27 cokolis, 110 x 60 mm, 127 gramų svoris, 10W galia, 2700-6500K, 800 liumenų. Šviečia panašiai, kaip ir Philips lemputė, tačiau ties tuo viskas ir baigiasi, kadangi negalėjau jos pridėti prie programėlės ir išmanioji lempa liko įprasta lempa.

Aš jai duodu 3 balus iš 10.“

Galutinis verdiktas

„Jei norite turėti galimybę keisti šviesos spalvą, tada rekomenduoju atkreipti dėmesį į Yeelight lemputę, o jei ieškote gana paprastos, bet kokybiškos lemputės, kurią galima lengvai prijungti ir valdyti nuotoliniu būdu bei keisti šviesos temperatūrą – tada labai rekomenduoju Philips lemputę. Jei visgi jums reikia lemputės, kurioje užteks keisti tik jos švietimo ryškumą, tada galima rinktis Aqara lemputę.“

Kaina ir sąlygos

 „Xiaomi Philips (Zhirui) Smart LED Bulb“ išmanioji lemputė:

„Aqara Smart Bulb“ išmanioji lemputė:

„Xiaomi Yeelight Smart LED Bulb“ išmanioji lemputė:

„Huawei Sansi WiFi Smart Multi-Color LED Light“:

„Išmanieji vartai“:

„Aqara G2“ namų stebėjimo kamera:

 

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(3)
(13)
(-10)

Komentarai (2)