„Perspėjam, prisižaisit“  ()

Atrado naują šios populiarios daržovės naudojimo būdą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Česnakai tikrai gali būti laikomi viena sveikiausių daržovių. Pagrįstai vadinamas natūraliu antibiotiku, česnakas turi stiprių antioksidacinių, antibakterinių, priešgrybelinių ir antivirusinių savybių. Reguliarus česnako valgymas stiprina imunitetą, padeda kovoti su kvėpavimo takų infekcijomis, apsaugo nuo aterosklerozės, mažina kraujospūdį ir normalizuoja širdies veiklą.

„TikTok“ vartotojai atrado naują šios populiarios daržovės naudojimo būdą. Socialiniame tinklalapyje ėmė pasirodyti vis daugiau vaizdo įrašų, kurių autoriai ragina spuogus tepti žalio česnako griežinėliais.

„TikTok“ vartotojų teigimu, šis metodas padės jums kartą ir visiems laikams atsikratyti nekenčiamų spuogų. Mažiau radikalus kovos su spuogais būdas apsiriboja gausiu česnakų valgymu.

[Vokietija] Nuostabios lazerinės graviravimo staklės tik 149€! Paskutiniai vienetai (Video, „Algolaser ALM-5BD“)
4443 5

Vokietijos sandėliai

Greitas ir saugus pristatymas

Ribotas kiekis

Puikios savybės

Išsamiau

Nauja česnakų tendencija šiurpina ekspertus. Nors česnako valgymas iš tikrųjų yra gera idėja, jo naudojimas lokaliai gali turėti pražūtingų pasekmių.

„Tepdami česnaką ant odos sudirginsime odą, galimi netgi nudegimai, kurie gali palikti randus ant odos“, – interviu žurnalui „Vogue“ įspėja dermatologė Ketaki Bhate.

„Daugumoje vaizdo įrašų matyti žmonės, kovojantys su hormoniniais spuogais. Su šia problema kovoti padeda tik receptiniai vaistai. Česnakas nepadės, o randų tikimybė yra didžiulė“, – aiškina dermatologė Shereene Idris.

 

Taigi, užuot išbandę rizikingus gydymo būdus, į savo odos priežiūrą įtraukime produktus, kurių sudėtyje yra kruopščiai patikrintų medžiagų.

Visgi, nebijokime česnako įtraukti į savo kasdienį meniu. Bet vartoti jį reikėtų saikingai.

„Tai puikus vitaminų C ir B6, mangano ir seleno šaltinis. Be to, česnakuose yra sieros junginių, tokių kaip alicinas, turinčių priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių“, – aiškina dietologė Emily English.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(47)
(5)
(42)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()