Britų laboratorijose slapta sukurta 150 žmogaus ir gyvūno hibridų

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

nightex 2011-08-04 11:44
Tiem kas noretu suzinot daugiau apie bioetika, cia labai ishsamiai ir suprantamai Peteris Singereis paaiskina kas yra maralu o kas ne http://www.youtube.com/watch?v=GYYNY2oKVWU
pld 2011-08-04 12:20
cia va video panashia tema ish TED talks(gana senokas) bet labai idomus..
vitalijuss 2011-08-04 13:00
aš ir neginčiju realybės, bet progreso nesustabdysi, žiūrėk rytoj atsiras straipsnis, kad koks žiurkės embrionas užaugintas konteineryje, o toliau pats įsivaizduok kaip viskas gali būti Mariijus, viskas yra įmanoma anksčiau ar vėliau HOLLYWOOD
shift 2011-08-04 15:21
priepuoliai. Žmonės mažiausiai 10000 metų kalba apie sielos egzistavimą, turi su tuo susijusių patirčių, bet kadangi šitie dalykai nematomi ačkarikams per mikroskopą arba laborantams neina jų pasverti ant svarstyklių tai tampa labai nemaloniu diskusijų objektu, nes kai kam baigiasi kompetencija toje srityje. O kai žmogus apie tai per mažai žino, įjungia ignorą ir kalba tik apie "mokslo pažagą". Panašiai kaip tarybiniais laikais apie šviesų komunizmo rytojų.
Arwis 2011-08-04 16:31
ir technologiju pasaulis. Samanizmas, vudu, spiritualizmas ne viena is siu saku nera laikoma mokslu. Jau nekalbant apie tai kad visos tos sielos atsirado del to, kad zmogus nemokejo paaiskinti is kur jis atsiranda, ir kur jis keliauja mires. Taciau siandien mokslo deka mes zinom is kur atsirandam ir kodel bei kaip mirstam. Moksle yra priimtina kazka laikyti faktu kai tam yra irodymu, kuriuos galima atkurti ir pakartoti daugybe kartu. Taciau kalbant apie sielas ir panasius dalykus, nera ne menkiausio jokio irodymo kad tai egzsistuotu. Juolabiau yra fondas ikurtas JAV skirtas siam tikslui. Kam pavyks irodyti jog paranormalus reiskiniai egsistuoja gaus MILIJONA JAV doleriu. Fondas egsistuoja jau daugiau kaip 20 metu, taciau niekas sio prizo dar nepasiglemze. Idomu kodel Kalbant apie tokius dalykus nera ''ziniu trukumo'' nes viskas pas juos paremta isgalvotais ir sugalvotais faktais. Cia tas pats kas isiminti kiekviena pasaka ir ja sekti Kitiems, tokiems kaip as, tai tiesiog yra bevertes zinios, nes jos ir yra bevertes.
Muskietininx 2011-08-04 17:00
Man šizofrenijos priepuolis daug labiau asocijuojasi su siela, Dievu ar betkokia kita mistika. Technokratiško mąstymo tu niekaip neprilyginsi šizofrenijai, todėl ir vėl, elkis atsargiai. Jeigu pats jau tiek daug patyręs, tai apibrėžk tą ribą tarp žmogaus ir dar ne žmogaus, kur ji ? Kada siela patenka į žmogaus kūną ? O gal ji atsiranda kartu su žmogumi, vos susiliejus spermatozoidui ir kiaušeląstei ? Neužsipuldinėk kitų, nevadink paaugliais, nes tai žema. Žema diskutuojant užsipulti žmogų, jeigu jūsų nuomonės nesutampa.
KeeperMustDie 2011-08-04 17:04
(Butu labai idomu pamatyti koki 10000 metu senumo irasa apie sielos egzistavima.. ai pala... pries 10000 metu nebuvo rasto ) O kitu komentarus, kazkokiu budu, priskiria prie "paaugliu amziaus grupes rasliavu"(nors tai ir neturi nieko bendro su sia tema) arba vadina "sizofrenijos priepoliais".
shift 2011-08-05 12:39
KeeperMustDie>>> Šitas žmogelis tai rašo žudančius komentarus. Net neviltis apima. Jei kada esi girdėjęs apie tokią civilizaciją kaip Šumerai, tai turėtum žinoti, kad jie turėjo ir raštą ir aukštą kultūrą. O humanitariniai ir socialiniai mokslai tai jau ne mokslai? Kultūrologija? Religijotyra? Menotyra? Kalbotyra? Lingvistika? Sociologija? ir t.t.
Arwis 2011-08-05 13:06
Mielasis shift velgi nesupratai nieko kaip matau. Nesvarbu tu klausi fiziko, ar biologo ar samano svarbu ne tai ar gali paliesti ar ismatuoti, svarbu tai kad naudojant ta pacia metodika rezultatus butu galima gauti panasius ar tokius pat. As nekalbu apie matavima, palieciamuma, as kalbu apie metodikos patikrinima. Kaip anokia cia paslpatis, ne vienas samanas ar vudu meistras ar juodasis ar baltasis burtininkai ne vienas is ju negali pateikti metodo, kuri naudojant butu galima gauti ju pateikiamus rezultatus. O jai gryztume prie matavimu, jai vaidkuokliai ir sielos yra ir zmones juos gali matyti, tai reiskia kad jie skleidzia regimojo spektro elektromagnetines bangas(nes kitaip ju nematytum kadangi tavo akys mato tik tam tikro ruozo elektromagnetines bangas) taigi, jau vien is sitos puses galim uzfiksuoti ir pamatuoti. Ir cia tik vienas is paprasciausiu matavimo budu O jaigu tavo akys mato, taciau kitu akys nemato, tai reiketu susimastyti gal su akim vis del to blogai arba gal problema gilesne Baigiant noreciau paklausti, ka bendro humanitariniai ir socialiniai mokslai turi bendro su sielomis? Hmmm....
KeeperMustDie 2011-08-05 14:06
Tikiuosi ne is istorijos.
rwc 2011-08-06 18:03
Ginčijatės, o esminį punktą ir didžiausią atskleistą problemą (kuri, beje, įvardinta Matau tik vieną praktišką ir moraliai pateisinamą embrionų genetinės inžinerijos pritaikymą - tai kuomet abu tėvai turi recesyvinį geną, lemiantį kūdikio negyvybingumą arba sunkią ligą - autizmą, aklumą ar pan., kai vienintelė išeitis būtų dirbtinis apvaisinimas (t.y., nepakaktų "pataisyti" vieno iš tėvų lytinių ląstelių). Kol kas apie tokią būtinybę negirdėjau, taigi mano nuomone - embrioninių žmogaus ląstelių modifikavimas kol kas nepateisinamas.
Donatas1 2011-08-06 21:34
Nors aš tikintis, bet aš už tokius eksperementus, jie naudingi žmonijai ir šiaip įdomu būtu gyventi pasaulyje kur daug įvairių rasių, žmogus- katė, žmogus-voras, žmogus- bezdžionė o tuo scenarijum, kad hibridai nukariaus paprastus žmones nelabai tikiu
Arwis 2011-08-06 22:11
Na ne tik kad ant zurnalistu kabliuko pakliuvai bet ir persudai viska kaip reikalas. Pirmiausia viesai neskelbiama =/= slapta. O kad viesai apie tai nesipasakoja per twitterius tai turbut zinoma del visuomenes reakcijos. Vis del to dauguma vis dar dievabaimingi. Na bet esme ne tame. Esme kad as sita matau kaip evoliucija, jai kada pasieksime toki technologini lygmeni jog galesime padaryti jog zmogus matytu nakti, girdetu kaip suo, butu protingesnis kodel gi ne. Visa aplinka supancia mus ir taip keiciame keisdami naturalia evoliucija, ateis laikas ir patiems keistis. Kalbant apie pasekmes tai taip ju tikrai bus, bet jaigu bijotume GALIMU pasekmiu tai i lauka neiseitume. Esme tame kad nori ar nenori pasaulis smarkiai keiciasi ir dar smarkiau keisis. Issakes savo nuomone nuskambejai kaip zmogus kuris noretu kad viskas liktu kaip yra, ir kad viskas yra gerai(senojo pasaulio atstovas) taciau pasaulis juda ir tu judi su juo arba galu gale isnyksti. Neisizeisk, nieko blogo pries tave neturiu, tiesiog tavo poziuris siuo klausimu pasirode senamadiskas.
rwc 2011-08-07 20:36
Nerealiai 2011-08-07 21:53
Labai brandu saipytis is kitu zmoniu isvaizdos, na turbut pats esi "pasakisko grozio". Del hibridu visu situ, tai viskas gerai kol grieztai kontroliuojama viskas, aisku is kitos puses atrodo baisu, kas butu jei butu. Taciau jeigu tai padetu atsakyt i norimus klausimus, manau tai tik i nauda tokie tyrimai, tik aisku su nauda daznai ateina ir priesingi dalykai.
Arwis 2011-08-08 03:37
Velgi kaip sakiau, neatidare skrynios nezinosime kas viduj. Sitoj srity tikrai zinom ne per daugiausiai todel tokie tyrimai su embrionais tikrai niekam nekiankia ir ar juose nieko blogo neizvelgiu.
paprastas 2011-08-09 14:08
Dvigubas nulis 2011-08-09 15:04
įspėjimai duodami ne kiekvienam, kurio komentaras yra ištrintas arba redaguotas.
paprastas 2011-08-11 12:10
nėra duodami ?
rwc 2011-08-11 13:19
Vat aš įžvelgiu. Gana, prisižaidėm su atominėm bombom negalvodami apie ateitį. Taip sakau todėl, kad gyvename "globaliame kaime", kur kiekvienas pokytis keičia visą pasaulį. Jei anksčiau koks šamanas pasmerkdavo tik savo kaimą, tai dabar jis pasmerktų milijonus. Atsakomybė už kiekvieną novatorišką žingsnį išaugusi neregėtai - ir mes privalome tą atsakomybę prisiimti. Ir tai yra visas kampas: nusileidžiame nusikaltėliams, kurie neturi jokio atsakomybės jausmo, tačiau pretenduoja keisti milijonų likimus.