Garsiausias pasaulio fizikas: Dievo nėra

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

vytautas50 2014-10-06 11:06
Visiškai pritariu. Tiesiog materija sau ne materija sau. Kadangi esam materijoje tai niekaip negalim žinoti kaip yra ne materijoje. Tiesiog nėra tam nusakyti žodžių ir mes tiesiog nežinom. Tam kartui esam "resetinti". Savotiškas saugiklis nepernešti nereikalingos informacijos. Na kiek pasiaiškinęs savu apčiuopiamu būdu tai pvz mūsų antroji pusė ir mes tuo pačiu kai mirštam randamės ne materijoje bet kažkaip atskirai nuo kitų analogiškų struktūrų. Pagrindiniai programuotojai sėdi savam kabinete, kiti jauni programuotojai sėdi atskirai savuose kabinetuose. Na čia taip vaizdžiai ir žemiškai. Aišku iš tikro kažkaip kitaip tik esmė tokia. Jokios religijos ar mokslas toms struktūroms nedaro absoliučiai jokios įtakos. Viskas liečia tik materialų kūną galima iškepti ant laužo, arba išgydyti nuo ligų, arba iškepti radiacijoje ir t.t..
Nojus 2014-10-06 14:01
Vytautai,kiek suprantu ,tavo svarelis kartais dūra stumia.Galų gale nebeaišku ,kas jį kontroliuoja.Nėra šimtaprocentinių garantijų.Tokiu atveju geriau info imti tiesiai iš Sielos pagal "kontraktą".
vytautas50 2014-10-06 14:23
Savo laiku buvo visokių šalutinių poveikių. Ką esu ir aprašęs. Ir aprašęs kaip nuo to gyniausi. Šiaip normaliai tai kas liečia mane ir yra svarbu man neturiu jokių problemų dėl informacijos tikslumo. Suprantama žaidimams tai netinka vienareikšmiškai. Mano patirtis tokia. Kokia kitų per daug nesigilinau. Tai jų reikalas tikrintis ir žiūrėti tai verta naudoti ar ne. O kažkokio kito būdo prisijungti prie informacinių laukų dabar nėra. Anksčiau buvo kitaip. Bet ir informacija buvo koreguojama iš psiaudo programuotojo pusės. Dabar informacijos negali niekas koreguoti. Tiesiog reikia pasitikslinti sąlygas kokiomis informacija pateikiama. Ar tiesiog iš viso kažkokia informacija negali būti teikiama. Žodžiu reikia veikti tam kad kažką sužinoti, o ne spėlioti nieko nedarant.
Nojus 2014-10-06 15:10
Vytautai,pats teigėte,kad į ateitį nieko nežinote nei su svareliu,nei be svarelio.Žinote PRAEITĮ .Kas vyksta dabar net arkliai mato.Vadinasi nėra jokio tikslo žaisti su tuo svambalu.
vytautas50 2014-10-06 15:31
Na ateities nežinosi niekaip nes jos dar nebuvo. Taip kad visokie astrologiniai spėjimai ir šiaip visokie pranašai tuščias reikalas. Atpuola masė informacijos į kurią nereikia kreipti jokio dėmesio. Na o žinoti kitokią žemės istoriją visai įdomu. Galų gale paties Jezaus faktas buvo ar ne taip pat įdomu alternatyvus variantas. Toliau pvz amerikiečiai buvo mėnulyje ar ne. Vėl įdomus faktas. Taip kad tikrai yra daug klausimų kurios tiesiog įdomu pažiūrėti iš kito kampo. Suprantama tai nieko nekeičia nes jau buvo. Galima pasigilinti kodėl taip net negalėjo būti fiziškai. Bet puikiai matosi kaip maustomas visas pasaulis. Tiesiog jau galima žiūrėt realius faktus ir savotiškai dar kartą pasitikrinti kaip viskas vyksta. Aišku kuistis po smulkmenas neverta. Tiesiog tai reikalauja didelių laiko sąnaudų ir didėja klaidos tikimybė, nes normaliai kiekvieną klausimą reikia paklausti įvairiais kampais. Tiesiog gali būti problemų su pačio klausimo formulavimu. Žodžiu čia gryna praktika ir pakankamai didelė mastymo ir logikos koncentracija. Tiesiog tenka pačiam sekti mintį ir priklausomai nuo atsakymo formuluoti naują klausimą. Atsiduri kartais situacijoje kada jokių minčių ir variantų nėra. O bendrai tik vienas iš galimų informacijos gavimo būdų. Kuo daugiau būdų tuo geriau. Kodėl nepasinaudot nors atrodo ir egzotiškai, bet svarbu veikia ir teikia kažkokią informaciją. Pvz šituo būdu iš niekur sužinojau apie saulės simbolius. Jokios oficialios ar kokios maginės informacijos tuo klausimu tiesiog nėra. Kažkur, kažkas kažką girdėjęs bet absoliučiai jokio konkretumo. Ir vėl naujas įdomus informacijos šaltinis gan įdomiai veikiantis.
Nojus 2014-10-06 16:15
Vytautai,tai kas vyksta šiandien ?Pakalbėkite apie Saulės simbolius.Rytoj tai bus jau praeitis ir nieko nebedomins ,išskyrus istorikus. Mėnulyje žmonės dar nebuvo ir aš tai žinau.TSRS ir JAV susitarė,nors galėjo demaskuoti.
vytautas50 2014-10-06 17:02
Kaip pamatyti saulės simbolius parašau. Jei esi "originalas" matysi kažkokius taškus linijas figūras. Jei "kopija" tiesiog nieko išskirtinio nematysi ir tiek. Kai tie simboliai bus skirti tau suprasi. Viskas labai paprasta. Genialumas paprastume. Kas liečia dėl žmonių skrydžio į mėnulį tai įdomios tiek optimistų versijos , tiek pesimistų ir dar įdomesnis variantas anapusinis. Paprasčiausiai visi variantai įdomūs. Nei prie vieno neprisirišu, bet laikas parodys. Kai turi daug aplinkinės informacijos įdomu stebėti.
Nojus 2014-10-06 17:56
Vytautai,ar tau svarelis uždraudė kalbėti apie praeitį,ar pats įsivarei baimę .Vis kartoji :"žinai,bet nesakysi".Tai kam kartot?Tylėk ir tiek.Niekas juk nepatikrins ar tyli žinodamas ,ar tyli nežinodamas.Ir pagaliau mums jokio skirtumo ar tu išvis ką nos žinai.
vytautas50 2014-10-06 18:51
Nurodau tik kaip prieiti prie informacijos. Buvo laikas buvo įdomu kitų patirtis tiesiog įsitikinimui ar tai saugu, ar visi gauna vienareikšmę informaciją, ar visiems veikia. Bet dabar manęs kitų informacija nedomina ir suprantu kad jokios prasmės ją dalintis nes norintys ir patys gali elementariai prieiti prie tos informacijos. Na o jei žmonės bijo arba kategoriškai nusistatę kad tai neveikia tai atitinkamai ir informacijos jiems nereikia. Man absoliučiai jokio skirtumo kaip ir kas apie mane galvoja. Be to neturiu nei menkiausio noro ką nors mokyti kažkokių tiesų, nes tai tiesiog visiškai neturi jokios prasmės. Taip kad elkis kaip tau patinka ir galvok kas tau patinka. Kažkaip žmonės keistai linkę tikėti ir pasitikėti kitais bet ne savimi. Iš tikro aš ir taip čia visko daug pasakiau.
Nojus 2014-10-06 19:02
Vytautai,turiu patikimesnę metodiką ,nei svareliai.Žymiai patikimiau yra per Sielą prisirišti prie Dievo info bazės tiesiogiai.Svareliai per daug primytivu ir nenašu.Tas pats ,kas pirštais skaičiuoti,norint suprasti aukštąją matematiką.Tačiau pradedantiems,gal ir pakanka.
vytautas50 2014-10-06 19:08
Sėkmės jungiantis Tai tavo kelias. Aš nesikišu į kitų žmonių gyvenimus tik pateikiu informaciją.
Nojus 2014-10-06 19:32
Tai,kad jokios informacijos nepateikėte.
vytautas50 2014-10-06 19:45
Puiku tada nesikišimo tikslas pasiektas visu 100 procentų
Nojus 2014-10-06 19:52
Išvada:tuščiai sudeginote čia laiką.