Garsiausias pasaulio fizikas: Dievo nėra

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Nojus 2014-10-02 08:53
Havkingo protas dar per skystas,kad turėtų teisę mėtytis tokiomis išvadomis.Pirmiausia tas vargšelis turėtų išsigydyti savo kūną nuo invalidumo,jeigu jau vaidina kažką suprantančiu apie Gamtą.
waldaz 2014-10-02 09:35
Dievas yra gamta-zeme, o visokios mistines butybes isgalvotos ir kuriem meldziasi idiotai visokie tai tikrai nebuvo ir nera.
vytautas50 2014-10-02 09:51
Šiaip tai niekas nežino ir nežinos kaip yra iš tikro. Tiesiog viskam savas laikas. Aišku religijos lygiai taip pat fantazuoja nieko nežinodamos. Esmė labai paprasta. Buitinis pvz. Auginat kokią vištą. Nėra absoliučiai jokių problemų padaryti taip kad ta višta jūsų niekad savo gyvenime nepamatytų ir jūs jai neegzistuosit. Jei egzistuoja aukštesnė sistema jai lygiai taip pat paprasta užtikrinti kad jos tarsi nėra. Viskas priklauso tik nuo jos noro. Višta gali labai norėt pamatyt kas ją maitina ir kas atima jos kiaušinius bet tai tik jūsų reikalas ar jei pasirodyti. Ji situacijos niekaip negali įtakoti. Tiesiog mes sėdim tokios vištos situacijoje. Lyg kažką įtariam bet tuo viskas ir pasibaigia. Ir dar toks momentas. Vienai vištai jūs galit pasirodyt kitoms ne. Tai absoliučiai individualu. Panaši situacija ir su mumis. Kai kas individualiai gali gauti kažkokią informaciją, bet jos niekaip negali pateikti kitiems, nes ne nuo jo tai priklauso. Taip kad ramiai gyvenam esamoje nežinojimo padėtyje ir nesukam sau galvos. Na o tikėjimas į visokius n tūkstančių metų chelingus tai visiškas absurdas. Norintiems yra ir naujesnių variantų. Tik bet kuriuo atveju tai neturi prasmė. Jei kam reiks iš anapus informaciją jums perduos individualiai. Dar galit apmąstyt tokį variantą: ar elektros išlydžiai neuronuose ir yra mintys ar tai tik minčių išraiškos pasireiškimas, materializavimasis. Apie mintis verta pagalvoti kas tai. Pagal mane čia ir glūdi esmė.
kionig 2014-10-02 10:36
Kas tau taip sakė? Čia kažkur labai matyta.. Ai.. Iš tų religinių fanatikų, kurie aiškina, kad viskas priklauso nuo dievo valios. Nors čia labiau matyti, kad patys išsigalvojo ir sukūrė, patys ir jai priskyrė nerėgetas galias ir patys patikėjo tos sukurtosios pseudoasmenybės būtimi ir būtinumu. Teko tamstai girdėti apie omnipotencijos paradoksą?
vytautas50 2014-10-02 11:20
Jei mano pateiktas buitinis pvz akivaizdžiai pačiam neparodo kodėl mes paprasčiausi galim nežinoti o įsivaizduoji galįs žinoti viską tai niekuo negaliu padėti. Aš bent ne esu tokios geros nuomonės apie savo žinojimo galimybes. Dar visai neseniai visi žinojo kad žemė plokščia ir kas galvojo kitaip naikino kaip blogai žinančius. Įsivaizduoju kaip aktyviai kurstytum laužą kad sunaikinti kitaip galvojančius, nes tavo tiesa vienintelė teisinga.
DimQa 2014-10-02 11:30
Klausimas, ko tu bijai? Nes pyktį lieji ir neapykantą ne ką mažiau ne "nojus". Tikėti ar netikėti čia jau kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas ir ačiū Dievui, nepriklauso nuo tokių žmonių kaip tu. Tokie žmonės, turiu omeny, tiems kuriems nepriimtina kitų pasaulėžiūra ir bandantys visokiais būdais juos įžeisti, pasijuokti. Tą ponas moderatoriau jūs dabar ir darot
Evaldas 2014-10-02 11:32
Galvojo*
vytautas50 2014-10-02 11:49
Įtariu kad tuo laiku savo galvojimą jie traktavo kaip žinojimą. Tiesiog tuo laiku žmogus turėdamas ribotas pažinimo galimybes tiek ir "žinojo" pagal tas galimybes. Nors kad žemė apvali iš tikro žinota seniai. Galimas variantas kad tai paprasčiausia propaganda kaip ir dabar dažnai būna. Tiesiog lengvas paprastas visatos modelio paaiškinimas. Visiškai nesvarbu kaip yra iš tikro.
1337 2014-10-02 11:55
Čia pagal logiką, kad kol nepagaminai savo rankom merso, tol neturi teisės kritikuot Lados? Nu nėra to dievo ir jokie skėryčiojimaisi ar badymai pirštu į kitus žmones to nepakeis
vytautas50 2014-10-02 12:13
Na to dievo niekas čia ir nekiša. Tik galima save apriboti ir sakyti kad nėra, o galima būti ne kategoriškam ir ribotam sakyti "nežinau kaip yra iš tikro". Tiesiog lieki atviras pažinimui ir atidesnis gyvenimo tėkmei. Taip pat jokias būdais neprisirišti prie religijų nes taip pat lygiai toks pat savęs apribojimas tik į priešingą pusę. Kam save varžyti. Tiesiog gyventi ir žiūrėti kaip čia kas.
Nojus 2014-10-02 12:27
Norėjau pasakyti,kad Havkingas tik Šventa Karvė,prieš kurią sustoja indusai,bet tai nereiškia ,kad šiai karvei neįspirs į užpakalį pro šalį keliaujantis LAISVAMANIS. Viskas reliatyvu. O koks yra Dievas?Aišku,kad ne bio.Bet konkrečiau?Nuuu...ko gero ,drįsčiau teigti,kad INFORMACINĖS ŠVIESOS sfera.Bet čia tik Minties blyksnis,kuris gali būti klaidingas. Tarp kitko,informacija yra aukščiau už materiją.
vytra 2014-10-02 12:40
- Dar šventa karvė yra Einšteinas.. p.s. .. pasirodo netikintys yra labiau tikintys nei tikintys, tik jie tikėjimui pasirenka konkrečias "šventas karves neklystančias".
Nojus 2014-10-02 13:11
Vyktra,tiesiai į dešimtuką. Iš tiesų,juk tikintys tiesiai į Dievą(be jokių ten Bažnyčių,Mečečių,Sinagogų,Aukso veršių ir t.t.),tiki tik į vieną Asmenį ir eina į vieną tikslą ,siekdami suprasti Dievo darbus ir pabandyti juos daugiau ar mažiau nukopijuoti,turi žymiai geresnę perspektyvą,kažką atrasti. O štai tikintys į Šventas Karves visada rizikuoja pasiklysti tarp karvių bandos pasturgalių.
Aidas 2014-10-02 13:20
- straipsnio antraste kreipia ad hominem. Jei is fiziku kas fizikos metodais ir tyrineja Dieva, tai tik Nojus.
kionig 2014-10-02 13:37
Jidryštvai rogės.. Ir vėl vėvėvėdu a.k.a ra2 nekaltas trigrašiukas be kurio negalima apsieiti. Be kita ko, pamiršai paminėti Max Planck ir kitus iš čia: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_th ... th_century Ir pasirodo pasaulis veikia pagal tų šventų karvių išgalvotas teorijas! Kaip tai gali būti, juk viską sukūrė mistinė būtybė! Pė.Es. Aš žinau, kad neatsakysi. Bet man įdomus dar vienas dalykas. Parašęs ~300-400 komentarų vėl keisi savo "tapatybę"? Nors rašinėji iš tos pačios kontoros, to pačio ip tik kitais vardais. Gal laikas galvoti apie vieną? Ar čia keisime acc kaip kojines? Jei tuo bus piktnaudžiaujama ir toliau, tai apribosime šitas galimybes.
vytautas50 2014-10-02 13:45
Bet jūsų supratimas apie dievą yra paremtas kuria nors tikėjimo versija. Jų daug iš kur žinot kad jūsų tikėjimo versija yra pati teisingiausia? Pvz krikščionybėje persikūnijimo nėra pas rytiečius yra. Ir kuris variantas teisingas? Yra masė kitų skirtumų. Maža to šis pasaulis neatrodo "dieviškas" natūroje. Vėl variantas arba nieko iš tikro nėra, arba niekaip nesikišama, arba kišamasi bet neigiama linkme. Iš kur žinot kuris variantas teisingas ir kaip yra iš tikro? Lieka variantas gyventi kaip yra per daug nesukant galvos tais klausimais. Geriau atidžiai stebėti gyvenimą ir iš to bandyti daryti išvadas.
Nojus 2014-10-02 14:03
Gyvename LAISVO apsisprendimo PLANETOJE.Visi gali elgtis kaip nori,bet Atpildo dėsnis preciziškai atkartoja mūsų Mintis,smogdamas tarsi bumerangas kai to labiausiai nereikia.Ir tik labiausiai pažengusios asmenybės ima tai suprasti. Galime tai vadinti NEAPČIUOPIAMĄJA fizika.
vytra 2014-10-02 14:07
- Priešingai, iš tikėjimo į Dievą (Dievu?), skirtingos kultūros sukūrė skirtingas teologijas. p.s. .. tikrasis "teologija" senasis supratimas reiškia "mokslą apie tėvą (dievišką?)".
vytautas50 2014-10-02 14:20
Na laisvos valios principą ir priežastį pasekmę jokių problemų praktiškai stebėti ir įsitikinti tai veikia ar ne. Aišku vienos dienos stebėjimas greičiausiai nieko neduos. Tuo labiau tai nieko nekainuoja visomis prasmėmis. Pvz ar bus skirtumas jei eisit į bažnyčia ir melsitės ir to nedarysit. Atitinkamai ir su kitais klausimais. Jeigu dievas egzistuoja ir kišasi į žmogaus supratimą apie jį tai teologija turėtų būti bent apytiksliai viena, nes kitu atveju garantuotas konfliktas ir vienas kito žudymas vardan tikėjimo tiesos. Tai arba dievo nėra, arba jis nesikiša, arba tai ne dievas ir jam konflikto reikia arba dar koks man neatėjęs į galvą variantas. Tiesiog kalnas klausimų ir tiek.
Nojus 2014-10-02 15:16
Vytautai,per daug nežinomųjų,kad eilinis homo sapiens atsektų už kur pareina "bumerangas".Kai gauna pendelį,tik tada surinka:"Likimas toks". Tam,kad nors kiek nuosekliau imti nagrinėti Dievo darbus,reikia skubėti lėtai.Medituoti.Leisti "kalbėti" Sielai ,esant vienatvėje ir tyloje,t.y. pasitraukus nuo kitų Sielų skleidžiamo chaotinio "triukšmo". Dėl mokymų apie Dievą.Visuose juose yra šiek tiek tiesos,bet beveik visuose įkištas tarpininkas ,kuriam nurodyta nešti "nalogą".Man jie netinka,nors kai ką įdomaus radau juose. Dievo toli nereikia ieškoti.Jo elementari dalelė randasi po mūsų širdimi,SAULĖS REZGINIO plote.Bėda ta,kad Siela su blogais žmonėmis nekalba.Būtina nusistatyti į Meilės bangų dažnį,neturint jokių blogų kėslų.Pin kodų dar nepavyko nulaužti niekam.