Garsiausias pasaulio fizikas: Dievo nėra

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Nojus 2014-10-02 15:22
Ir dar Vytautui. O Tau ar nešovė į galvą,kad Jūs esate nulinės pakopos Dievas.Tarsi vaikas ,gavęs visus instrumentus,paliktas savarankiškai išmokti jais naudotis,eksperimentuoti.
Aidas 2014-10-02 15:22
Kaip siela gali padaryti zmogu blogu?
Westside7 2014-10-02 15:24
Savaitės komentaras. Tai žinoma,kuo stipresnis intelektas,tuo mažiau vietos jame lieka isivaizduojam viršininkui. Tokias nesąmones geriau kalbėk tarp bendraminčių,nes čia tai skamba tarsi šmaikštautum.
sielinas 2014-10-02 15:33
Na nereikia būti garsiam, kad suprastum, kad dievo nėra.
sielinas 2014-10-02 15:39
Ką rūkai? Noriu pabandyti. Aš kai apsirūkau savo mėšlo matau velnius šokinėjančius iš rozečių.
vytautas50 2014-10-02 15:43
Meilė yra jausmas kaip ir visi jausmai. Nieko išskirtinio. Įtartinai tikslus žinojimas kur ta mūsų esmė. Naudojiesi kažkieno kito informacija.
Nojus 2014-10-02 16:03
Vytautai,per daug klausimų.Viskas paprasčiau.Mūsų Sielos yra SKAITMENINĖS infolaikmenos.Visas sudėtingumas tame,kad nesugebame atjungti savo biosmegenų kai to norime ir ieškome teisingo atsakymo,kaitindami savo gyvulinės prigimties pilkąją masę. Jei tik žmonija atsisakytų noro kariauti ir naikinti,mokslinis progresas šautų aukštyn pagal vertikalę.Tačiau kol kas "beždžionėms" negalima masiškai leisti medžiagos versti energija. Kas liečia Meilę.Taip tai jausmas.Bet kiekvienas jausmas turi savo VIRPESIŲ DIAPAZONĄ.Ir jokie apsimetinėjimai čia nepadės.
min 2014-10-02 16:15
Ir kaip suprantu tu save laikai labai pazengusiu (Net ir uz Hawkinsa)? Ar tu cia siaip juokauji? P.S. Su tikinciuoju gincytis apie religija yra tas pats, kas su balandziu zaisti sachmatais. Kad ir kaip gerai tu bezaistum, vistiek balandis vaikscios po lenta ir vartis figuras
vytra 2014-10-02 16:31
- Taip, Dievas tikrai nera Dzinas, pildantis debilisku maldavimu prasymus.
Nojus 2014-10-02 16:41
Kodėl kai kurie čia sudievinate Hawkinsą?Aš esu linkęs palaukti kol jis sukurs nuo nulio nors ką nors panašaus į varlę. Ir šiaip ,dvejoju,ar jis mąsto ar sapnuoja.Labiau tikėtina,kad sapnuoja.Sapnuoti yra gerai.Vadinasi,išlieka didelė tikimybė ,kad bus dar ir kitokio pobūdžio sapnų.Neskubėkime prisirišti.
Westside7 2014-10-02 16:51
O faktas,kad "sapnuojate" kasdien ir dar ikyriai mums irodinėjate,kad mokslo elitas yra skysto proto jūsų nedaro lunatiku?
vytautas50 2014-10-02 16:53
Jei vienas dievas tai kokia buvo prasmė mūsų senąjį tikėjimą keisti jėga į kitą? Nesutiksiu kad nebuvo karų dėl religijos. Tiesiog dviem skirtingai tikintiems duokim visišką laisvę tuščioje vietoje ir jie vienas kitą garantuotai papjaus. Teko turėti reikalų su čečėnais. Jam nužudyti kitatiki tiesiog pareiga ir už tai atlygins dievas. Jokie ekonominiai interesai nedomina. Suprantu klasikinį tikinčių bandymą atskirti tikėjimo infrastruktūra nuo tikėjimo. Bet be jos nebūtų ir tikėjimo bei iš viso supratimo kas tas dievas. Pvz izoliuota gentis pietų Amerikoje neturinti jokio tikėjimo kurią misionierius bandė atvesti į tikėjimą. Rezultatas gavosi priešingas. Iš kur atsirado tikėjimas. Tiesiog kai kas iš tikro susidūrė su "įdomiomis" patirtimis ir tas patirtis permetė kitiems.
sabotan 2014-10-02 16:56
Visos zmoniu iliuzijos apie dievus yra klaidingos. As esu ateistas irgi atmetu kazkokio dievo egzistavima nes tai apsurdiska. Tada iskyla klausymas is kur tas dievas atsirado ? O del to kas sako kad zmogaus protelis per skystas tai gal jusu protelei per skisti taip mum truksta iki visatos supratimo bet po truputi zengiam i prieki gi nesitikime kad katik gimes kudikis bus genijus
sielinas 2014-10-02 16:58
Matei dievą? Ne. Apie jį praplovė smegenis kažkas iš suaugusių arba iš knygų. Tai va išvada tiki ne į dievą, o į knygas arba į tuos suaugusius, kurie plovė smegenus. Kaip sakoma tikėjimas į tikėjimą.
vytautas50 2014-10-02 17:09
Kategoriškumas tai savęs apribojimas
Nojus 2014-10-02 17:22
Vytautai,VIRPESIAI jau buvo jau tada kai mokslo dar nebuvo nė kvapo.Žmogus yra bioelektromechaninė mašina,kurioje sumontuotos pažangiausios technologijos+dauginimosi ir utilizacijos funkcija.
Shinigami 2014-10-02 17:26
Prieš diskutuojant iš kur tas dievas atsirado visu pirma reiktu tiksliai apibrėžti kas tas dievas yra. Jei dievas yra tik kažkas kas viską sukūrė, tai čia nieko labai stebuklingo nėra. Žmogus taip pat jau daug ką sukūrė. Greitai sukurs dirbtini intelektą. Ir jei ta dirbtini intelektą patalpintume į virtualų pasaulį, tai jam tai butu tikra, nes jis virtualus ir gyvena virtualiame pasaulyje. Tada žmogus jam butu dievas. O iš kur ir kada atsirado žmogus (jo dievas)? Jam to nežinoti. Todėl tokiu atvejų žmonių dievas GALI būti kažkas kas gyveno prieš šios visatos susikūrimą. Jei tikėsime kai kuriais mokslininkai kurie teigia kad visata plečiasi ir paskui susitraukia ir tai pastoviai kartojasi. Todėl dievas galėtu būti asmuo (asmenys) kurie iki susitraukiant jų visatai išsivystė pakankamai, kad tai išgyventu. Dažnai dievu vadinama bet kas kas yra daug galingesnis ir galintis atlikti nesuprantamus dalykus. Net jei pats nuvažiuočiau pas aborigenus ,kurie nėra mate civilizuoto žmogaus, su šiuolaikinėmis technologijomis. Aš jiems galėčiau būti dievas. Todėl ateivis su daug tobulesnėmis technologijomis gali būti dievas. Net jei jis atvykdamas tokiu ir nenorėjo būti. Kai lankėsi prieš kelis tūkstantmečius. Yra ir buvo daug religijų kuriose yra daug dievų. Kalbant apie siela. Kažkur skaičiau, kad kai kurie mokslininkai galvoja, kad žmogaus smegenys veikia kvantiniame lygmenyje. Ir kiek esu girdėjęs kvantinė informacija niekur nedingsta. Todėl gali prieiti išvados, kad visa žmogaus sukaupta informacija ir jo asmenybė yra išsaugoma kaip kvantinė informacija. Tada ir pati siela būti tik kvantinė informacija kuri neturi materialios formos.
Nojus 2014-10-02 17:32
Bravo ,Shinigami.Labai tiksliai pasakyta.
vytra 2014-10-02 17:47
- Grynas stereotipinis melas, teko bendrauti tiesiogei (ne inetu ) su ateistais, komunistais, musulmonais, krikscionimis, judaistais.. nebuvo absoliuciai jokio konflikto, jie net nebande manes "atversti", o as nebandziau ju, mes tik padiskutavome religiju/filosofiju temomis ir daugiau ar maziau sutikom su ekonominio faktoriaus dominavimu. p.s. .. iliuzija sukelia tai, kad paprastai kariaujancios puses buna skirtingu kulturu ir skirtingu ideologiju, tuo visu smegeneles ir prifarsuoja demagogai/militaristai.
sielinas 2014-10-02 18:16
Išvada, religija puiki priemonė prastuomenei suvaldyti, bet ne daugiau