Lietuvio ir jo išgelbėtos stirniukės draugystė sužavėjo pasaulį (Video)  (0)

JAV gyvenantis Darius Sasnauskas privertė suvirpėti gyvūnų mylėtojų širdis visame pasaulyje – istorija, kaip jis išgelbėjo, prižiūrėjo ir išaugino sužeistą stirniukę, pasklido po viso pasaulio naujienų portalus.

„Youtube“ Dariaus paskelbtame vaizdo įraše – ypatingas pasakojimas. Vieną pavasario mėnesį jo kieme stirna atsivedė du jauniklius. Deja, ką tik pasaulį išvydusi stirnytė buvo sužeista – todėl jos šeima ją apleido, rašo „Bored Panda“.

„Aplink esant tiek daug plėšrūnų, ji neturėjo šansų viena išgyventi“, – rašo Darius, gyvenantis netoli Jeloustono nacionalinio parko. Jis nusprendė mažylę parsinešti namo.

„Nepritariu laukinių gyvūnų laikymui namuose kaip augintinių, tačiau tai buvo ypatinga situacija“, – aiškina jis. Darius pagamino jai įtvarą kojai, maitino kas keturias valandas.

Po ilgos priežiūros (kurios metu mažylė stirniukė net susidraugavo su Dariaus augintiniais), ji pasveiko – atėjo laikas gyvūną paleisti į laisvę.

Tačiau ryšys tarp stirnos ir jos gelbėtojo buvo toks stiprus, kad ji negalėjo nuo Dariaus pasitraukti – vis grįždavo ir grįždavo.

Galiausiai vieną popietę pasirodė stirnos mama – ir mažylė susitiko su savo šeima. Po kelių mėnesių Darius savo buvusią augintinę vėl pamatė – sparčiai augančią ir besidžiaugiančią gyvenimu.

Aut. teisės: 15min.lt

(52)
(0)
(52)

Komentarai (0)

Visi šio ciklo įrašai