Keistas vyras, kurio niekas nematė gyvai, bet sapnavo daugiau nei 2000 žmonių: paaiškinimo neturi net ir psichiatrai (Video)  (8)

Pripažinkime, visi bent keliskart esame sapnavę sapnus, kurie kitiems žmonėms gali pasirodyti mažų mažiausiai keisti. Ar galėtumėte patikėti, kad sapnai net ir skirtingų žmonių visgi gali būti labai panašūs.

2006 metais, Niujorke, vienas psichiatras paprašė moters nupiešti vyrą, kurį ji nuolat sapnuoja.

Pacientė teigė niekada nėra sutikusi šio vyro ir nežino, kodėl taip dažnai jį sapnuoja. Tačiau keisčiausia tai, kad tokių kaip ši moteris, kitaip sakant, sapnavusių šį vyrą, daugybė.

Nuo 2006 metų šį vyrą savo sapnuose yra matę daugiau kaip 2000 žmonių. Visi jie iš įvairiausių šalių ir miestų. Maskva, Roma, Barselona, Paryžius, Naujasis Delis, Pekinas, Los Andželas, Berlynas ir t. t.

Egzistuoja daugybė teorijų, kas yra šis vyras ir kodėl žmonės jį sapnuoja. Vieni laiko jį kolektyvinės pasąmonės dalimi (todėl skirtingai nuo individualios pasąmonės atvejo jį sapnuoja ne vienas žmogus), kiti – Dievo – kūrėjo atvaizdu, treti – realybėje egzistuojančiu žmogumi, kuris turi unikalų gebėjimą įsmukti į žmonių pasąmonę.

Aut. teisės: TV3
TV3

(11)
(39)
(-28)

Komentarai (8)

Susijusios žymos: