Štai kaip Tarptautinę vaikų gynimo dieną šventė Š. Korėja: ar nepastebite nieko keisto? (Video)  ()

Šiaurės Korėja išplatino vaizdo įrašą, kaip šioje stalinistinėje šalyje buvo atšvęsta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Vaikai žaidė „branduolinę“ estafetę, stebint Šiaurės Korėją valdančios Darbininkų partijos vicepirmininkui.

Tarptautine vaikų gynimo diena visame pasaulyje bandoma atkreipti dėmesį į vaikų problemas ir priminti visiems žmonėms apie vaikų teises, apie tai, kad jiems reikia meilės, priežiūros ir visokeriopos pagalbos.

Bet žiūrint į šią Šiaurės Korėjos valstybinės televizijos išplatintą vaizdo medžiagą iš Vaikų dienai skirtos šventės, pro akis nepraslysta tai, kad savo atžalas stebintys tėvai beveik nesišypso, atrodo susirūpinę.

Net ir draugams plojantys mažieji nepanašūs į laimingus vaikus šventėje.

Bet štai kas tikrai šypsosi – komunistinės šalies Darbininkų partijos Centrinio komiteto vicepirmininkas. Kurgi nesišypsos – juk jis stebi estafetę, kurios tikslas vaikams kuo greičiau pasiekti ir padegti balistinės raketos maketą.

Maketai primena Šiaurės Korėjos kuriamas ir išbandomas No-Dong ir Musudan balistines raketas. Pirmoji gali nuskrieti apie 1500 km, antroji apie 4000 km ir gabenti daugiau nei toną sveriančią branduolinę galvutę.

Aut. teisės: TV3
TV3

(10)
(14)
(-4)

Komentarai ()