„Xerox“ bylinėsis su „Google" ir „Yahoo!"  (4)

JAV kompanija „Xerox" pateikė ieškinį teismui dėl esą neteisėtų „Google" ir „Yahoo!" veiksmų, naudojant paieškos technologijas, praneša JAV žurnalas „Business Week".


„Xerox" nurodo, kad šios paieškos sistemos neteisėtai naudoja technologijas, kurias yra patentavusi jų kompanija. „Xerox" reikalauja piniginės kompensacijos už patirtus nuostolius. Taip pat siekiama, kad „Google" ir „Yahoo!" būtų uždrausta naudoti šias technologijas be JAV kompanijos leidimo.

„Xerox" duomenimis, šių paieškos technologijų patentai buvo užregistruoti dar 2001 ir 2004 metais. JAV kompanija nurodo, kad jų patentuotos paieškos technologijos neteisėtai naudojamos "Google Maps", "Google Video", "Yahoo! Shopping", "Youtube", "Google AdSense", "AdWords" ir "Yahoo! Search Marketing".

Tuo tarpu "Google" juristai tvirtina, kad šis ieškinys yra be pagrindo. Naujienų agentūra Reuters skelbia, kad taip pat mano ir "Yahoo!" vadovai, kurie teigia, kad nepažeidė jokių autorinių teisių. Tai jau trečiasis stambus teismo procesas per paskutinius keletą mėnesių po "Nokia" ir "Apple" bei "Kodak" ir "Apple" bylinėjimosi.

Aut. teisės: Valstiečių laikraštis
Valstiečių laikraštis
(0)
(0)
(0)

Komentarai (4)