Rusai sukūrė raketinį „Trojos arklį“ (Video)

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Arns 2010-04-29 16:48
Visi protingiau mastantys žino jog JAV tėra eilinė didelė valstybė, vykdanti SAVO politiką. Rusija, kaip didi pasaulio valstybė(nors daugumai tai pernelyg sunku suvokti, kai matuojama vien šios dienos realijomis) irgi vykdo SAVO politiką. Tik skirtumas tame, jog JAV sprendimai dažnai lemiami vien oligarchinių struktūrų, kas vakaruose vadinama(prisidengiama) lobizmu. Rusijoje valdžia turi daugiau tiesioginės galios, taigi povandeninės srovės ten mažesnės(šis pliusas pranyksta, jeigu valdžią perima pernelyg ambicingi asmenys). JAV irgi užsidirba pinigus, daug didesnius negu visas likęs pasaulis. Kaip? Na gi juos susiperka JAV, o už juos moka likęs pasaulis(Kuri valstybė turi didžiausią karinį biudžetą, bei didžiausią įsiskolinimą? Teisingai, JAV). Gražu. Pavyzdžių nepilna. O terorizmą rėmė visos didžiosios valstybės visais laikais, siekdamos savų tikslų. Turbūt nereikia minėti, kieno pinigais buvo išlaikomi Lotynų Amerikos diktatoriai? Ginklas yra ginklas. Pasakyk kuo skiriasi savigynai išduodamas ginklas, nuo išduodamo tarkime jėgos struktūroms(pvz policijai)? Ogi niekuo, skiriasi tik panaudojimas. Taigi, šis ginklas savaime nėra didesnis blogis nei kuris nors kitas. Kitos valstybės užpuolimui? A jo, jeigu nori gauti pats atgal, galėtumei panaudoti. Kodėl? Todėl jog efektyvumas laikinas, jis nebent įvestu destabilizaciją, kuri greitai baigtusi karu. Ir karas būtu, hmm... Na iki šiol valstybės turėdavo dislokuoti karius į puolamąją teritoriją, o dislokaciją galima pastebėti. Taigi, ginklas panaudojimas, o kariai pasienį pasieks tik po kelių valandų. Kokia karinė nauda? Jos nėra, nes šie ginklai nėra tokie geri kaip tam skirti(pvz tam skirti ginklai gali iššauti daug daugiau užtaisų). Vėl gi, tiesiogiai teroristai nenusipirks ginklo, nors ir norėtu. Kalbama apie mistinę juodąją rinką, tačiau kaip joje nenusiperkama labai tikslių raketų(pvz panaudojamų ir Palestinos, apšaudant Izraelį) taip nenusiperkama. Kaip Osama nori atominio ginklo, taip "blogio ašies vadė" Š.Korėja juo neaprūpina jo
Simplicity 2010-04-29 16:53
Mesk salin ta savo demagogija ir atsakyk kam tada naudingi sie konteineriuose suslepti ginklai jei jie yra niekam tike?
Arns 2010-04-29 17:05
Jie yra skirti gynybai. Pvz pasienyje ar kiek tolėliau būti. Kada artėja priešo pajėgos, jos jau nesitiki(bent iki šiol) netikėtų smūgių, nes viskas aviacijos, bei palydovų nuotraukose matoma. Toks ginklas gali puikiai smogti tinkamu metu. Po smūgio ten paprastai pradedama šaudyti iš raketų ir t.t., tad tai kas šaudė, būna sunaikinamas. Vienkartinė sistema pigesnė. O jie nėra niekam tikę, aš tik sakau jog puolimui jie nėra pernelyg tinkami. Aišku galima naudoti, bet tai ir neefektyvu(dėl paramos trūkumo, jeigu šaunama netikėtai) ir sudėtinga(nes vos 4 šūviai iš vienos baterijos, puolimui, bent jau efektyviam, reikės kelių dešimčių tokių baterijų, taigi, didelis konvojus gaunasi).
Simplicity 2010-04-29 21:09
Ar tau atrodo logiska savo pasienio teritorija juriniais konteineriais nubarstyt?:D Nepyk, bet cia jau juokinga ir asaru. Isivaizduok, 20 tokiu juriniu konteineriu Lietuvos-Latvijos pasienyje numesta ir uzmaskuota... Tuos konteinerius kariunai saugo, kad vietiniai nesugalvotu patikrint kas ju viduj:D Arba, dar geriau, sunkvezimiai su tais konteineriais ratus pasieny suka ir prieso pulku laukia... Paciam dar nejuokinga? Mano manymu, tai nusikalteliam skirtas ginklas uz patrauklia kaina. Nupirks Iranas, Sirija ar dar kokie veikejai ir atiduos tiems kam reikia.
Arns 2010-04-29 21:27
O tavo naivumui žiūriu nėra ribų Panašu jog persižaidęs kompiuterinių žaidimų, tad visai nesupranti gyvenimo realybės. O ypač kuo skiriasi paslėptas ginklas nuo atvirai rodomo ginklo. Be to nežinai kad jūriniai konteineriai pervežami. Nežinai jog jog į juos sugebama pakrauti ir ne jūroje krovinius...
Simplicity 2010-04-29 22:01
Kokie dar kompiuteriniai zaidimai... Koks dar naivumas? Paciam koks niolika metu (arba esi nesubrendes pagal metus) ir kitus gyvenimiskos patirties mokai. Pas pati kazkokios vaikiskos pas tave ambicijos ir rusiskos technikos idealizavimas. (Permeciau akim tavo ir kitose temose parasytas zinutes). Kalbi taip lyg vienintelis budas paslepti ginkla, tai ikisti ji i jurini konteineri ir tampyti ji su sunkvezimiu ar gelezinkeliais. Kur dingo visa iki siol naudota ir tebenaudojama karine maskuote? Apie koki mobiluma gali eiti kalba, kai pervezama deze, kurios pakrovimui i transportuojanti automobili dar ir krano salia reikia? Kaip del mases ir reikalavimu tam paciam transportuojanciam automobiliui? Iseina taip, kad tau yra protinga situos konteinerius su automobiliais po miestus ir laukus tampyt? Tau jau vienas is dalyviu rase, kad lengviau grad'a i ta konteineri sukist ir paleist ji i laisve kai reikia.
Arns 2010-04-29 22:06
Simplicity, Mano atsakymo reikia?
Simplicity 2010-04-29 22:23
Tai zinoma, kad parasyk, nes lig siol nei i viena is siu teiginiu ir klausimu tu protingai atsakyt ir nesiteikei.
Arns 2010-04-29 22:57
klausimų? Žinok iki šiol visi priverčia šypsotis.
Simplicity 2010-04-30 10:26
Gerai, kad pasirodai koks bukai pasiputes esi. Nuleisk si savo pasiputima per kuria nors is savo angu. Nei as bandau taves prigriebti, nei ka. As bandau uzmegzt diskusija, bet kol kas tu arsiai gini savo nuomone ir palieki visus nepatogius klausimus neatsakytus. Dabar i tema. Visa si sistema skirta pasislepti transportuojant ja gelezinkeliu, keliais ar laivais. Todel ji ir sukista i konteineri, kad neissiskirtu is aplinkos. Numesti tokia sistema kazkur kitur nei i kariskiu saugoma uosta ar kokia kroviniu aikstele nelabai logiska, nes kas nors is civiliu gali ten ilist (vagiu visur pilna), o konteineris (net ir uzmaskuotas) diena/nakti saugomas kariu keltu per daug itarimu. Kaip jau rasiau anksciau, tokia maskuote ir netiketumo faktorius naudinga nebent teroristams, nes kitu atveju tai tik zaislas kaimynams pagasdinti. Jei sugebes pagamint, tai gal ir parduos viena kita Iranui, Venesuelai uz eiline paskola, dar kokiam Pakistanui ar S.Korejai. Laukiu sekancios modifokacijos CLUB-T(opol) Tokio tipo ginkluote isvydusi pasauli tik paskatins tarptautini ginklavimasi ir grisim i Saltojo karo laikus.
Arns 2010-04-30 17:04
Kokią dar diskusiją bandai užmegzti? Bandai įrodyti jog toks ginklas idealus puolimui(ir nesvarbu kad mažai šūvių plius sistema vienkartinė) ir jog jis idealus teroristams(lyg iki šiol nebūtu kitokių ginklų pasiekiamų teroristams). Kas sako jo sistemą galima mėtyti bet kur? Ją galima patalpinti bet kur, plius pristatyti tuščių konteinerių imituojant jog vis dėl to ten kažkas yra, tad puolantysis priešas turėtu spėlioti iš daug didesnio skaičiaus taikinių. Žinai kokias kitas sistemas, kurias būtu galima transportuoti kitaip? Kitos sistemos(pvz Iskander) dar pastebimesnės, tad dar mažesnė tikimybė jog jos per pirmąjį smūgį nebus sunaikintos. Maskuotė visados naudingesnė gynybai. O kuo blogai jog tarkim Venesuela galės nesulaukti demokratijos iš JAV tokiu būdu, kokį gavo Irakas? Gal visi padainuokime apie taiką, bei išmeskime visus ginklus?
kionig 2010-04-30 19:34
Jo ir ko cia pentagonas taip issigando ? Pati rusija turi nemazai problemu su terorizmu tai manyciau, nelabai ji sita turetu skatinti. Bet gal cia nereiketu primesti visai rusijai visko, oligarchai viska valdo, visgi ginklu pramone irgi neisvariausiuju.
Ervinas 2010-05-01 22:51
Na galvos skausmas manau čia didesnis bus tokioms šalims kaip Izraelis. Nors manau, kad šį kompleksą reiktų priskirti prie puolamųjų ginklų arsenalo, tačiau tokioms šalims kaip Sirijai ar Iranui tai būtų labai nebloga atgrasomoji priemonė nuo galimų atakų.
neblogenso 2010-10-14 23:58
. Atlaikei visa fronta. Tai ginybos ginklas ish esmes, kaip parodyta filmuke. Kodel? Todel, kad mazesnes shalys nepuls milzines JAV, bet kai Venesuala ar kitos JAV interesu teritorijos shalys nustos shokt pagal jos dudele, priesh ivedant taikdariu armija reikes pagalvot 2 kart kiek kainuos invazija ir kokios gali buti pasekmes. Raketos gali buti susekamos 30 sec. priesh paleidima ir skrendant, iprastai jos skrenda ,,subsonic" greichiu (ishskyrus 2 pakopu), zemai, tad pagauti jas radaru lb sunku. Jokios apsaugos sistemos neduos 100 proc. apsaugos garantijos. O pataikius i lektuvneshi zala butu milzinishka. Juk tokie konteineriai gali judet aplink visa Amerika, o galbut ir pachioj, be galutines stoteles. Gulet paprastam prekiniam laive, ar garaze. Krovininiai laivai pakraunami ir ishkraunami milzinishkai greichiais (apie pora valandu), o uostai palaiko milzinishkus siuntu srautus. Tikrinti viska butu nerealiai brangu (technika, personalo apmokymas), prailgintu uostu darba, be to - praktishkai neimanoma nepraleist nei vieno konteinerio. Juolab tai galetu buti paleista ish kokios Meksikos ar kitu valstybiu. Gal ji ir nebus paleista ish prekinio laivo, nes bus uzkrauta, bet savaites begyje toki krovini galima bet kur ishsikraut ir paleist. Shios sistemos kaina beprotishkai maza - tik 20 lemonu, viena prancuzishka anti - cruisine raketa kainuoja 20-25 mln., jei neklystu. Balistinis skydas neduos 100% garantijos ir kainuoja per daug net JAV. Karas dalykas purvinas, tad mirs daug civiliu, nes bus greitai duodami leidimai shaudyti i bet kokius itartinus konteinerius. Netychia teroristam pagrobus toki daikta kyla reali gresme.
lightfire 2010-10-15 07:29
^^^ tai pats sau prieštarauji. Iš pradžių ploji katučių, kad va, štai kur ginklas leisiantis imperialistės JAV užuitoms, engiamoms vargšėms šalims tokioms kaip Venesuela nešokti pagal JAV dūdelę (tarsi jos šoktų), o tada jau pripažįsti, kad teroristams "pagrobus" tokį daiktą kyla reali grėsmė. Ji gali kilti ne tik pagrobus, kas yra gerokai sudėtingiau, bet tiesiog pardavus ar perdavus tokią sistemą į teroristų rankas. O kad rusiškos sistemos neretai pakliūva į teroristų rankas tai faktas
Arns 2010-10-15 08:54
Aha, o amerikietiško ginklo panaudoti jau negali teroristai Daugiau fantazijos nei realybė. Mafija gauna sočiai ir sprogmenų, o va teroristai savo išpuoliams prieš JAV net sprogmenų nesugeba nusipirkti, tik su skutimosi peiliukais lėktuvus nuvarinėją Patarčiau nuo nervinių ligų pasigydyti, nes paranoja aukščiausiame lygyje. P.S kaip čia vienam siūlei, aš susideginti visai nenoriu. Juk tu patriotas Didysis, pakartok ką Kalanta padarė, ar per skystas tikėjimas tėvyne?
zeitgeist 2010-10-15 09:19
"Pentagonas būgštauja, kad naujasis rusiškas raketinis kompleksas „Club-K“ gali visiškai pakeisti pasaulyje nusistovėjusį karinės galios balansą." JAV bijo kad ateina laikai kai reikes skaitytis su valsybemis. Nuo to tik visiem geriau.
lightfire 2010-10-15 11:06
įžeidinėji Kalantos atminimą, komuniste?
lightfire 2010-10-15 11:09
Nuo ko geriau? Kad įvairaus plauko pamišėliai galės gasdinti pasaulį? Pvz ar geriau bus visuomenei, jei kokiam pašaliniam psichui duosi granatą, vien todėl, kad tau nepatinka turtingesnis, protingesnis ir galingesnis už tave kaimynas, į kurį tas norėtų paleisti granatą vien dėl savo negalios susišvietimo. Tokių psichelių ir čia atsirastų bent jau žodžiais. Tu nesuvoki ką reiškia galios balansas ir kas nutinka, kai jis asimetriškai pažeidžiamas. Įsivaizduoji, kad tai yra gerai, bet kvailiai netrunka tai pajusti savo kailiu
Arns 2010-10-15 12:24
Jo JAV policininkas, kuris vienintelis turi turėti ginklus ir kur nori įvedinėti tvarką. Jau geriau tegul kas antra valstybė turi po atominę bombą, negu viena valstybė visą pasaulio karinį arsenalą. Juk žinom kad vienas kvailas žmogus už vairo ir... Bush'ų šeimynėlės benefisus jau pamatėme. P.S Kalanta beveik= savižudžiams islamo ekstremistams. Ar juos irgi reikėtu suprasti?