Vienas iš „Microsoft“ vadovų: „Blu-ray“ formatą išstumia parsisiuntimo paslaugos  (2)

Vienas „Microsoft“ vadovų teigia, kad, žmonėms pereinant nuo DVD formatų tiesiai prie filmų parsisiuntimo paslaugų, „Blu-ray“ formatas bus „praleistas“, praneša telegraph.co.uk.


„Microsoft“ „Xbox“ ir pramogų skyriaus Didžiojoje Britanijoje vadovas Stephenas McGillas teigia, kad vartotojams nereikia „Blu-ray“ formato.

Duodamas interviu tinklalapiui „Xbox360Achievements“, S. McGillas teigė, kad „Blu-ray“ grotuvo įdiegimas į žaidimų konsolę „Xbox 360“ nepadės prailginti šios žaidimo konsolės gyvavimo ciklo rinkoje.

„Aš manau, kad iš pradžių žmonės galėjo apie tai kalbėti, bet tai jau praeitis. „Blu-ray“ bus praleistas kaip formatas. Žmonės nuo DVD perėjo prie skaitmeninių bylų siuntimosi ir skaitmeninio transliavimo“, - teigė S. McGillas.

Vis dėlto, daugelis ekspertų mano, kad „Blu-ray” formatui dar yra vietos rinkoje, ypač, turint omenyje, kad nedaugelis namų ūkių turi greitą, stabilų interneto ryšį, būtiną nenutrūkstamam, aukštos kokybės tiesioginiam filmų transliavimui.

Vien per praėjusius metus „Blu-ray“ diskų pardavimai Didžiojoje Britanijoje išaugo 50 proc., iki šiol yra parduota maždaug 15,6 mln. šių didelės raiškos DVD.

Aut. teisės: delfi.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (2)