„2012 Chevy Caprice PPV“ – Los Andželo policijos patrulinis automobilis, kokio keliuose dar nėra (Video)  (21)

6 litrų darbinio tūrio V8 variklis, galiniai varomi ratai, 355 AG, iki 100 km/h įsibėgėja greičiau nei per 6 sekundes. Tai – būsimojo Los Andželo (Kalifornija, JAV) policijos patrulinio automobilio „Chevy Caprice PPV 2012“ charakteristikos. O kur dar infraraudonųjų spindulių naktinio vaizdo kamera, automatinė registracijos numerių fiksavimo sistema (pateikianti duomenis, ar tais numeriais pažymėtas automobilis nėra ieškomas), panelyje sumontuotas lietimu valdomas kompiuterio monitorius.

Tokiu patruliniu automobiliu policijos ekipažas įtartinus eismo dalyvius galės sekti ar persekioti itin patogiai. Centrinė kompiuterinė sistema automobilyje valdo viską, pradedant šviesos ir garso signalizacija, baigiant oro kondicionavimo sistema. Policininkams nereikės su savimi tampytis ir jokio nešiojamojo kompiuterio – „2012 Chevy Caprice PPV“ viskas instaliuota. O instaliuota – bagažinėje! (Tam, kad būtų kuo paprasčiau ką nors pakeisti, pareguliuoti, paremontuoti).

Priekinės sėdynės – specialios formos: jose paliktos nišos policininkų ginklams ir nešiojamoms radijo stotelėms. Sėdynėse paliktos ir ertmės, į kurias gali būti patalpintos antrankiais surakintos automobiliu vežamų įtariamųjų rankos.

Gana netikėta ir tai, jog automobilis sugeba tamsoje paimti įtariamųjų pirštų antspaudus. Tai atlieka ta pati ant priekinio buferio sumontuota superjautri infraraudonųjų spindulių sistema.

Vaizdo siužetas

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(1)
(0)
(1)

Komentarai (21)