"Nokia" išmaniojo telefono su "Windows Phone 8" prototipas  (4)

Praėjusią savaitę renginio "Windows Phone 8 Summit" metu "Microsoft" viceprezidentas Joe Belfiore pademonstravo tam tikras "Nokia" išmaniojo telefono prototipo funkcijas, tačiau tuo pačiu metu uždraudė žurnalistams artintis prie rodomo įrenginio arčiau, nei dera.

Laimei, didelės raiškos sensorių turinčio fotoaparato bei skaitmeninio priartinimo dėka žurnalistams iš portalo "Pocketnow" pavyko susipažinti su rodytu išmaniuoju telefono iš gana artimos distancijos. Žinoma, nuotraukos nėra labai ryškios, jose gausų skaitmeninių triukšmų, tačiau bendrais bruožais galima susidaryti įspūdį apie išmanųjį telefoną su "Windows Phone 8". Aišku, nereikia daryti skubotų išvadų: tai yra tik prototipas, sukurtas išskirtinai programinės įrangos testavimui, tuo tarpu aparatinė dalis, artėjant finalinei stadijai, be abejonės, "Nokia" inžinierių bus smarkiai patobulinta.

Iš esmės, įrenginys labiau primena ne išmanųjį telefoną, o konteinerį aparatinei įrangai su keletu periferinių jungčių ir ekranu priekinėje dalyje. Tikėtina, jog tokia „plytelė“ optimizuota sparčiam komponentų keitimui ir surinkimui, o tai yra gana svarbus aspektas, išmanųjį telefoną testuojant dar prototipo stadijoje. Nuotraukos demonstruoja, jog "Windows Phone 8" prototipas šiek tiek primena "iPhone 4" su jo metaliniu korpuso apvadu, nugarinėje dalyje galima matyti gana stambų objektyvą ir blykstę. Korpuso viršutinėje briaunoje greičiausiai įmontuotas 3,5 mm lizdas ausinėms, o pats „konteineris“ iš šono atrodo ne itin estetiškai dėl savo didelio storio (savotiška išmanioji "Nokia 3310" reinkarnacija).

Aut. teisės: Faceit.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (4)