„HTC Desire X“ („HTC Proto“): naujos nuotraukos ir specifikacijos  (0)

Išmanusis telefonas „HTC Desire X“, kuris taip pat žinomas kodiniu pavadinimu „HTC Proto“, parodos IFA 2012 išvakarėse vėl priminė apie save. Internete pasirodė naujos išmaniojo telefono nuotraukos, kurios padarytos HTC darbuotojams Taivano sostinėje Taipėjuje susitikus su mažmeninės prekybos atstovais, praneša interneto portalas „GSMArena“.

Nežiūrint į tai, jog oficialaus „HTC Desire X“ anonso dar nebuvo, pagrindinės išmaniojo telefono specifikacijos jau žinomos. Iš jų galima paminėti dviejų branduolių procesorių, dirbantį 1 GHz taktiniu dažniu, 4″ įstrižainės jutiklinį „Super LCD“ ekraną su WVGA raiška, 768 MB operatyviosios atminties, 4 GB duomenų kaupiklį bei „microSD“ atminties kortelių skaitytuvą, papildomai šio įrenginio savininkas gaus 25 GB vietos „debesų“ talpykloje „Dropbox“. Aišku, niekur nedingo ir audio technologijos „Beats Audio“ palaikymas.

Sprendžiant iš naujausių duomenų, HTC naujokas dirba su operacine sistema „Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich“ bei grafine vartotojo sąsaja „HTC Sense 4.0“. Telefono nugarinėje dalyje bus galima rasti 5 MP raiškos kamerą su LED blykste, o už vaizdų apdorojimą bus atsakingas mikroprocesorius „HTC ImageChip“. Taip pat bus prieinami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth 4.0“ belaidžio ryšio moduliai. Išmaniojo telefono matmenys yra 118,5×62,3×9,3 mm, svoris – 120 gramų. Jei tikėsime gandais, „HTC Desire X“ kainuos maždaug 360 $ (~ 1010 lt). Apie pasirodymo datą duomenų kol kas nėra.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: