„Rusijos kariuomenės kasdienybė“: išvaizdi blondinė spardo suklupusį kareivį (Video)  (6)

Rusijos kariuomenėje pradėtas tyrimas dėl nestatutinių santykių. Kiek neįprasta tai, kad kaltinamas asmuo – moteris. Žavi blondinė, kuri, kaip pradeda aiškėti, yra žuvusio poligone Rusijos didvyrio našlė.

Amūro srities kariniai tyrėjai darbo turi į valias. Internete paplitus skandalingam filmukui, jie bando nustatyti įvykio aplinkybes. Vienos kuopos vadas smurtavo ir tyčiojosi iš savo pavaldinių. Visa tai vyko pro šalį ramiai vaikštant kitiems kariškiams.

Nuostabą kelia ir aplinkybė, kad smurtaujantis vadas – tai jauna žavi blondinė Olga Ovčarenko, tarnaujanti kariniame dalinyje Nr. 53790.

Incidentas, dėl kurio pradėtas tyrimas, įvyko šių metų vasarį. Youtube.com pasirodė filmukas „Rusijos kariuomenės kasdienybė“. Įrašas darytas slapta kamera. Jame aiškiai matoma, kaip šviesiaplaukė moteris, vilkinti karine uniforma, kariniame dalinyje „dresuoja“ karius, liepa jiems daryti atsispaudimus.

Piktai skaičiuodama „Daryk – vienas, daryk – du“, žavi moteris prieina prie vieno pavargusio kareivio, klūpančio ant kelių, ir spiria jam į veidą.

Tyrėjų duomenimis, įraše užfiksuota tik epizodo dalis. Tą pačią dieną karininkė Ovčarenko užpuolė ir kitą atsispaudimus dariusį kareivį. Ji taip timptelėjo dujokaukę, kad karys krūptelėjo iš skausmo.

Tyrėjai išsiaiškino, kad tokius kankinimus kentė du kariai. Pirmasis buvo mušamas už tai, kad sportavo „ne pagal planą-konspektą“, o antrasis – už tai, kad apykaklę prisiuvo ne baltu, o žaliu siūlu.

Tačiau karinės valdžios reakcija buvo kiek netikėta. Daugelis karininkų, peržiūrėję šį epizodą, sakė nepamatę „nieko ypatingo“. „Daro iš tešlių tikrus vyrus“, „Ne muša, o moko mylėti Tėvynę“, – tokių komentarų knibždėta knibžda internetas. Tik nedidelė dalis smerkia nestatutinius santykius.

Smurtautoja – žuvusio didvyrio mergina

Ši istorija tapo rezonansine, kai paaiškėjo, kad vadinamąją „diedovščiną“ propaguoja dailaus sudėjimo šviesiaplaukė.

25-erių metų Olga Ovčarenko – poligone žuvusio Rusijos didvyrio Sergejaus Solnečnikovo nuotaka. Šis karys žuvo mokymų metu.

Bataliono vadas majoras S.Solnečnikovas žuvo 2012 m. kovą. Mokymų metu vienas jo kolegų nesėkmingai metė granatą. Ši, atsitrenkusi į aptvarą, nukrito atgal į apkasą. Solnečnikovas kūnu uždengė sprogmenį ir išgelbėjo draugus nuo žūties. Kaip pasakoja kariai, po mirties didvyriu paskelbtas Solnečnikovas tarnyboje buvo giriamas ir gerbiamas vyresnybės ir pagarbiai vadinamas Saule (rus. Solnce).

Aut. teisės: 15min.lt

(8)
(0)
(0)

Komentarai (6)